Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan és mikor mondtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan és mikor mondtátok ki az első 'szeretlek' szót egy kapcsolaton belül?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok kort is,és hogy ki mondta ki.:)
2012. máj. 12. 23:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

hát én kb 3-4 héttel rá, az után mikor összejöttünk, mivel egy ilyen szó súllyal bír, és annak mondom, akit tényleg szeretek,

18/F

2012. máj. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

még akkor amikor a csajt még nem is ismertem vagyis nem ismert engem

bizonyos értelemben ez is kapcsolat

vizuális kapcsolat :)

2012. máj. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Sehogyan és semmikor, mert még nem volt semmilyen kapcsolatom.

16/F

2012. máj. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

1.randi után.

de mielött találkoztunk már akkor oda-vissza voltam töle

16/L

2012. máj. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
hát először egy SMS-ben "hangzott el" 1 hónap után, barátnőm küldte részegen hogy szeret :D és erre válaszoltam azzal hogy én is szeretem őt :D Személyesen aztán másnap mondtuk ki :D
2012. máj. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én még soha 21L
2012. máj. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#5:


naaa, megelőztél... :c :D

2012. máj. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Diavolino44 ***** válasza:

3-4 nap után. Én már csak ilyen romantikus lélek vagyok. :)

27F

2012. máj. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

17 eves voltam es olyan 4 honap utan mondtam ki amikor epp egy felreertes miatt majdnem szakitottunk.. lattatok volna oromet:) azt mondta nagy ko esett le a sziverol es o is szeret, egyik legboldogabb napom volt! egyebkent szamomra is sulya van ennek a szonak, nem dobalozom vele csak ugy, ha kimondom az szivbol jon marpedig nekem ahoz szukseges egy kis ido, tenyleg..azota se mondtam egy ferfinak sem..:)


24N

2012. máj. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nálunk én mondtam ki először. (lány 22) De meg is bántam.. Kicsit iszogattunk,romantikázás csillagokat néztünk és akkor kimondtam. Erre ő kis szünet után másról kezdett el beszélni.Nagyon kínos volt..

Aztán kb 1hónapra rá a születésnapomon megkaptam életem legszebb ajándékát és akkor megismételtem.Na akkor már ő is kimondta,hogy szeret.A legszebb nap volt számomra. :)

Nem szabad szerintem visszatartani,ha komolyan érzed és kiakarod mondani mondd ki.Lehet megbánod..de lehet életed legszebb élménye is.Ezért megéri!! :)

2012. máj. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!