Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ez, hogy megy ez nektek szol?

Figyelt kérdés
Ha peldaul egy lany szeret egy fiut akkor nem csak a kulsejert szereti nem de? a lanyoknak fontos ami belul is van a fiuknak tehat,hogy jo szivuek ilyesmi.Ez nalatok,hogy mukodik ha peldaul en meg akarok szerezni valakit,es a kulsom nem jon be neki de azert meg megszerezhetem ha jo szivu vagyok meg jo tulajdonsagaim vannak belul?:)

2012. máj. 12. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Rossz tapasztalat, hogy a jófiúk kiütve náluk. Pusztán jó szívvel semmit sem fogsz elérni. Ja de: az örök magányt. F
2012. máj. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Barátom jószívű, segít önzetlenül másokon, a családjának...

Miért ne lehetne ezt értékelni?

Persze, ha pénzsóher kva lennék, biztos más lenne a helyzet. De persze a normál nőkről itt úgy beszélnek, mintha fiktív dolog lenne...

2012. máj. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van egy barátom akit nagyon kedvelek még akár kapcsolatot is el tudnék vele képzelni pedig nem egy jóképű srác :) de megfogott benne valami úgy is lehet mondani, hogy beleszerettem a lelkébe :P szóval szerintem ez így lehetséges és véleményem szerint így sokkal elmélyültebb kapcsolatot lehet kialakítani.
2012. máj. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Célozzatok meg egy arany középutat külső és jószándék között. Önmagában egyik sem jó semmire. Legyen sok közös bennetek, érezzétek jól magatokat együtt stb.
2012. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tetris ***** válasza:

Csabikám, a te időd még nem jött el! Azok a lányok, akik korban hozzád illenének, még leginkább a külsőségek alapján választanak maguknak partnert.

Az az idő, amikor már majd a belső értékek lesznek fontosabbak, mint a külső jegyek, kb 25-30 éves kor körül alakul ki. Addigra érik be annyira az ember személyisége, hogy már más dolgokat is értékelni képes, nemcsak a külsőségeket. Sőt, ekkorra már általában a nőknél fontosabb az, hogy a férfi milyen belső értékekkel rendelkezik, a kimondottan Adonisz-jellegű pasikat pedig kezdik hanyagolni. Mivel egy túlságosan klassz pasas megtartása a nők részéről óriási energiákat emészt fel, és gyakran nem is sikerül. Ezért egy idő után kifejezetten taszító lehet, ha valaki szépfiú. Na, akkor jön el a te időd.

Addig azonban türelmesen kell várnod.

2012. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!