Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire jó ez a mai lányoknak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó ez a mai lányoknak? Komolyan, néha elcsodálkozom mik vannak.

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok. A barátom 25 éves, több mint 5 éve vagyunk együtt. Jól néz ki a barátom, mindig sok fiatalabb lány(16-18) legyeskedett, és legyeskedik körülötte, de én nem vagyok az a féltékeny típus, főleg "kislányokra". Leginkább az utcájukban, a szembe, és a mellette lakó lányszomszédok,szó szerint mennek utána. 1,5 évvel ezelőtt végre megvette álmai autóját. A lányok pedig folyamatosan keresik a társaságát,szánalmasabbnál szánalmasabb álcákkal. Aztán 1 éve szakítottunk. 2 hétig voltunk külön, aztán kibékültünk. Ez alatt a két hét alatt kb minden nap 0-24 rajta lógott a pasimon a 3 csaj. Majd összevesztek sikeresen azon, hogy ő kié legyen. Persze figyelmen kívül hagyva azt a tényt, hogy nem kellett neki új barátnő. Majd amikor kibékültünk, közös erővel betörték a kocsi szélvédőjét és letörték a visszapillantó tükröket. Ennek ugyan már egy ideje, de a "rajongás" a mai napig nem csitult. A szép szóra nem hallgatnak, és nemleges választ nem fogadnak el. Milliószor próbált, próbáltunk beszélni velük. Ma reggel pl arra keltünk, hogy a medence szélére szét vannak dobálva melltartók és alsóneműk, a feljárón álló kocsira rúzzsal meg ráírva egy igen kifejtő szó, akarlak. Komolyan én azt hittem hogy már láttam elég érdekes dolgot, de ez viszi a pálmát. És miért nem tudnak már leszállni róla, nem gáz egy pasiért rajongani, ezek szerint szüntelenül ennyi időn át? Hogy lettek ilyenek a lányok? Vagy ez természetes, csak még nem találkoztam ilyennel?:D

2012. máj. 12. 18:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Rendőrségi feljelentés, térfigyelő kamerák. Én fel is tenném youtube-ra a felvételeket, ahogy zaklatnak valakit és megrongálják valaki más értéktárgyait. A teljes nevüket is kiírnám, lássa az összes ismerősük, hogy milyen gerinctelennek. Meg eleve milyen dolog, lány létükre futnak egy pasi után, csapatostul, ez nagyon ciki.
2012. máj. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Erre a térfigyelő kamerára már én is gondoltam, csak meg kéne tudni, nem sért-e valami jogot vagy tudom is én, ma már mindenbe belekötnek :S
2012. máj. 12. 20:42
 13/15 anonim ***** válasza:
Dehogy! Térfigyelő kamerája bárkinek lehet. Nekünk is volt, mikor sok volt a betörés a környéken. Sőt, még mindig van minden második háznál azóta is, nem csak házra néző van, hanem olyan is (itt mi környékünkön), ami a kapu előtti területet figyeli...
2012. máj. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
De jó, köszi, akkor ezt a lépést mindenképpen megtesszük!:)
2012. máj. 12. 21:23
 15/15 anonim ***** válasza:
várjatok még azért a következő "durva" akcióig. azelőtt ne.
2012. máj. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!