Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire jó ez a mai lányoknak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó ez a mai lányoknak? Komolyan, néha elcsodálkozom mik vannak.

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok. A barátom 25 éves, több mint 5 éve vagyunk együtt. Jól néz ki a barátom, mindig sok fiatalabb lány(16-18) legyeskedett, és legyeskedik körülötte, de én nem vagyok az a féltékeny típus, főleg "kislányokra". Leginkább az utcájukban, a szembe, és a mellette lakó lányszomszédok,szó szerint mennek utána. 1,5 évvel ezelőtt végre megvette álmai autóját. A lányok pedig folyamatosan keresik a társaságát,szánalmasabbnál szánalmasabb álcákkal. Aztán 1 éve szakítottunk. 2 hétig voltunk külön, aztán kibékültünk. Ez alatt a két hét alatt kb minden nap 0-24 rajta lógott a pasimon a 3 csaj. Majd összevesztek sikeresen azon, hogy ő kié legyen. Persze figyelmen kívül hagyva azt a tényt, hogy nem kellett neki új barátnő. Majd amikor kibékültünk, közös erővel betörték a kocsi szélvédőjét és letörték a visszapillantó tükröket. Ennek ugyan már egy ideje, de a "rajongás" a mai napig nem csitult. A szép szóra nem hallgatnak, és nemleges választ nem fogadnak el. Milliószor próbált, próbáltunk beszélni velük. Ma reggel pl arra keltünk, hogy a medence szélére szét vannak dobálva melltartók és alsóneműk, a feljárón álló kocsira rúzzsal meg ráírva egy igen kifejtő szó, akarlak. Komolyan én azt hittem hogy már láttam elég érdekes dolgot, de ez viszi a pálmát. És miért nem tudnak már leszállni róla, nem gáz egy pasiért rajongani, ezek szerint szüntelenül ennyi időn át? Hogy lettek ilyenek a lányok? Vagy ez természetes, csak még nem találkoztam ilyennel?:D

2012. máj. 12. 18:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrségi feljelentés zaklatás miatt. Ennyit kell csak tenni.

Még ha nem is mentek bíróságra a dologgal, úgy be fognak szarni amikor kimennek hozzájuk a rendőrök, hogy messziről nagy ívben elkerülnek majd titeket.

2012. máj. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
állítsatok csapdákat a házatok köré :)
2012. máj. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Hogy természetes-e? Ez bűncselekmény. Miért nem jelentitek fel őket?

25/N

2012. máj. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Vegyetek egy pitbullt xD
2012. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Akkor a kár meg lett fizettetve...sajnos ha jól tudom nem velük, hanem a szülőkkel, mert önálló keresettel nem rendelkeztek. Mondtam már a barátomnak hogy hívjuk ki a rendőröket, de fogalmam sincs milyen úton módon ez mindig elmaradt. De ma mondta hogy még egy akció,és akkor az első az lesz. Habár szerintem elég rég ennek kellett volna lennie az első lépésnek.
2012. máj. 12. 18:57
 6/15 anonim ***** válasza:
na EZ az igazi zaklatás, nem az, hogy évente 1-2x rózsát küld egy reménytelenül romantikus fickó a reménytelenül, esélytelenül szeretett nőszemélynek. az utóbbit mégis többször feljelentik.
2012. máj. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Pff, én pasim tuti hülyére verte volna őket (és őszintén szólva lányokat nem szabad bántani ide vagy oda, kvára megérdemelték volna), nagyon gyűlöli, ha tönkreteszik azt a cuccát, amiért ő heteket/hónapokat/éveket dolgozott.


Amúgy rendőrségre el kell menni és feljelenteni őket. Iskolában volt két srác, akik zaklatták az osztálytársnőmet, "poénból", merthogy az vicces. Ő megjegyezte őket magának, feljelentette őket anyukájával, és a rendőrök több órás fejmosást tartottak nekik arról, hogy ez mennyire "poén". A két srác konkrétan már zokogógörcsöt kapott, annyira beszart a félelemtől, ráadásul mivel iskolán belül volt, ezt még párszor a tanároktól is meghallgatták, intő és figyelmeztetések kíséretében.

Na ők pl többet nem szórakoztak ilyesmivel.

21L

2012. máj. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
de egyébként a tönkretett cucc már garázdaság, nem is zaklatás. az már több annál. azért meg instant kaphatnak 2 évet.
2012. máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ekkora pofátlanságot!

Az ilyeneket agyon kéne vágni. Már bocsánat a kifejezésért, de huh azért ezek a dolgok túl mennek minden határon!

Jelentsétek is csak fel őket!

2012. máj. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tényleg rájuk kellene ijeszteni, de az sem baj, ha a szüleiknek lesz elege a pluszkiadásokból.
2012. máj. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!