Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni abban az esetben, ha egy szobás lakásban élünk, és jön a baba. Hogy lehet megoldani a szexet mikor a gyermekkel egy szobáan élünk?

Figyelt kérdés
Most még csak baavárás elején vagyok, de ezen gondolkodok napok óta, hogy mit lehet tenni egy-két év múlva. Rokonok, családtaok messze laknak :( így tőlük nem kérhetem, hogy vigyék el sétálni a gyereket addig.
2009. jún. 25. 17:09
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

a bölcsi kizárva, oviba pedig velem fog jönni és menni, mert ha megyek dolgozni akkor jön be velem (óvónéni vagyok)

A térelválasztón én is gondolkodtam, csak nem tudom, hogyan ehetne megoldani ebben a szobában. Polc semmiképpen sem fér be a gyerekágy és a miénk közé, mert ott egy ajtó. Lehet, hogy valami kuckócítás (vagy ha lány lesz akkor valami baldachinos módszer sötét nem áttetsző drapériával. Az még izgi is a gyerekeknek. Illetve még az ajtó kinyitása(az ajtószárny is takar :)

Hát ez a fürdőszobai dolog, illetve konyhai az elég gáz.

2009. jún. 25. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!