Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni abban az esetben, ha egy szobás lakásban élünk, és jön a baba. Hogy lehet megoldani a szexet mikor a gyermekkel egy szobáan élünk?

Figyelt kérdés
Most még csak baavárás elején vagyok, de ezen gondolkodok napok óta, hogy mit lehet tenni egy-két év múlva. Rokonok, családtaok messze laknak :( így tőlük nem kérhetem, hogy vigyék el sétálni a gyereket addig.
2009. jún. 25. 17:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
A kis babák még elég szokáig aludnak van időtök, de csak halkan :D
2009. jún. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Arra esély sincs, hogy idővel nagyobb lakásba költözzetek?

Mert amugy elég nehézlkes lesz.

2009. jún. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amikor alszik a gyerek, akkor nyugodtan lehet akciozni :))
2009. jún. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
még kicsi korban természetesen nem fogja fel, de mi van akkor, ha mér 1,5-2 éves lesz, vagy esetleg már 3? akkor már aztán elég kínos lehet, és nehézkes. Tényleg nem tudom mit lehetne tenni. Igyekszünk spórolni, hogy tudjunk költözni, de 3-4 éven belül tutira nem megy még a továbblépés lakástéren.
2009. jún. 25. 17:16
 5/11 anonim ***** válasza:

Fürdőszoba, konyha, előszoba, erkély? :)

Mindent meg lehet oldani!!!!

Amúgy nagyobb korban én nem csinálnám a gyerek előtt, ha véletlenül felébred és ti nem veszitek észre...lehet úgy teteti hogy alszik és közben titeket néz. Az nem lenne túl jó.

2009. jún. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Rendezd át a lakást,hogy legyen térelválasztó.

De tudod 20-30 évvel ezelőtt nem nagy csoda volt 1 szobában 2-3 gyerek meg a két szülő.És a gyerekek soha nem tudtak semmiről.

2009. jún. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is térelválasztó vagy vannak olyan függönyök amik a plafonról lógnak le(mint a baldachinos ágyak körül) és csak a gyerekágyat veszi körül...


[link]

[link]

[link] - a baba ágya körül...

2009. jún. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De nem értem hogy miért nem lehet megoldani más helyiségben? Inkább kockáztattok hogy majd meglát a gyerek? Fürdőszoba szerinem tökéletes, és miután elaludt a gyerek lehet a konyhában előszobában is... És neketek is jobb lesz, mert nem kell folyton a gyereket figyelni.
2009. jún. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Majdnem hároméves volt a lányom, amikor végre tudtunk nagyobb lakást venni. Nálunk ebből sosem volt gond, úgy rendeztük be a lakást, hogy neki volt egy kis kuckója, amit a könyvespolccal választottunk el. És a lakáshoz tartozott fürdőszoba, konyha és előszoba is.

(Egyébként meg a 2-3 éves gyerek már jár bölcsibe meg oviba .)))

2009. jún. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18:12-nek.Ugye ezt nem gondolod komolyan,hogy a következő 10 évben a fördőben kutyafuttában kell szeretkezni? Meg kell oldani,hogy ha felébred a gyerek,ne lásson oda.Ennyi.
2009. jún. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!