Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy visszaszerezzem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy visszaszerezzem?

Figyelt kérdés

2010 októberében az interneten megismertem egy pesti lányt (én vidéken, Pest megyében lakom). Kb. semmit se tudtam róla, de pár kép alapján egyből beleszerettem, november végére össze is jöttünk. Hamar meguntam, hogy néha nem tartja be a szavát, ezért 2011 januárjában szakítottam vele, de rá 2 hónapra ismét összejöttünk. Egészen most novemberig jól mentek a dolgok, majd jöttek a sűrű veszekedések, néha hét se telt el úgy, hogy ne lett volna. Ezek nagyrésze meg se történt volna, hogyha közelebb vagyunk egymáshoz, ígyis csak minden második hétvégén tudtunk találkozni. Rengetek veszekedés miattam volt, nem voltam képes elfogadni pár dolgát, ő sose tartotta be a szavát. 2012 január közepén szakított velem, erre én meg elbőgtem magam előtte az utcán.

Gőzöm sincs, hogy mitévő legyek, hogy visszaszerezzem. Tudom miket szeret, de nem adja be a derekát pl. annak, ha elhívom színházba. Piszkosul nem átlagos csaj, és ezt nem amiatt mondom, mert szerelmes vagyok belé, pont ez vonz benne.

Beszélni semmilyen formában nem tudok vele, mert a telefont nem veszi fel, sms-re nem válaszol, msn-en törölt, másikat meg nem veszi fel, facebook-ja nincs, egyedül iwiw-en tudok írni neki, ott látom, hogy elszokta egyáltalán olvasni, amit írok... Ráadásul a barátai sose bírtak engem, szóval rájuk se számíthatok, ők tömték tele a fejét aznap este, mielőtt szakítottunk volna.

Az iskolája elé meg nem akarok kimenni, nem szeretném esetleg mégegyszer kellemetlen helyzetbe hozni.

Eddig bírtam nélküle, már csak rá tudok gondolni ismét. Egy ideig elbírtam magamban fojtani, próbáltam továbblépni egy másik csajjal, de azzal is vége lett mert rá emlékeztetett, csak valami degenerált szinten. Ha vizes a hajam, akkor barna lesz, és egyből az övé jut eszembe, és hogy milyen jó lenne, ha ott ülne mellettem. Vagy ha becsukom a szemem, akkor is egyből az ő arcát látom, a hangját hallom és az illatát érzem. Én nem tudok továbblépni, és már nem is akarok, mert érzem vele azt a leírhatatlan köteléket, ezt pedig semmi kincsért nem adnám fel.

Kérlek segítsetek, mert ebbe már belebolondulok, és egyre többször sírom el magam.

17/f


2012. máj. 10. 09:22
 1/3 -=Koldus=- ***** válasza:
Mik voltak a veszekedéseitek kiváltó okai? Mikben nem tartotta a szavát?
2012. máj. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Figyelmetlenségek, elfelejtett dolgok, ezért mondtam, hogy ha közelebb lettünk volna, akkor nagyrésze nem is lett volna.
2012. máj. 10. 09:31
 3/3 A kérdező kommentje:
Amikor szakítottunk, azt mondta, hogy már nem szeret.
2012. máj. 10. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!