Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, ti hány éves korotokba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti hány éves korotokban szeretnétek első babát és férjhez menni?

Figyelt kérdés
csak sima kíváncsiság köszi a válaszokat
2009. jún. 24. 22:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Az apajelölt miatt azt mondom 23, mert Ő akkor lesz 30 (vagy 25 éves korkmban) és beza muszáj, mert családjában dédszülőkig visszamenőleg senki nem érte meg a 60 éves kort (szülei is ehhez közelednek... :(), muszáj felnevelni a gyereket. :) És 3 gyereket szeretnék, de ha nem megy annyi az sem baj, csak minimum egy egészségeset adjon nekem az ég. :$

Az esküvőt meg nem tartom kötelezőnek. Úgy értem csak egy papír. Oké, felvállalom ezzel a nyilvánosság előtt is. De azzal nem, hogy együtt vagyok vele és szeretjük egymást? :) Mert szerintem igen. És különben sem mások számítanak hanem mi.

17/L

2009. jún. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
24 éves vagyok, és idén férjhez megyek.. :) gyereket meg majd 28-30 éves kor körül szeretnék..
2009. jún. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
30 éves koromig biztos nem. De nem is tervezem, hogy férjhez megyek.
2009. jún. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
ja és 23/L vagyok.
2009. jún. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Én nem igazán szeretnék férhez menni, mert úgy érzem fölösleges. tudom szép ruha, és finom torta, de ez olyan mint egy ómen... aki összeházasodik nagyon sokat elválnak... és egyébként meg akkor elválni nehéz, viszont házasság nélkül ugyanolyan tökéletesen oldogan lehet élni.

viszont gyereket szeretnék. 27-28 évesen

2009. jún. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
mondd mar meg h minek? még a férj az ok, de a gyerek mi a fenének? tönkreteszi az alakot, és a férjem el fog hagyni egy fiatalabb titkárnoert.. :S nem igy megy ez???? :S:S
2009. jún. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Az utolsó kommentezőnek írom hogy egy antiszociális prűd, hülye b!tch, aki pusztán azért van a párjával hogy az eltartsa. Kívánom neki, hogy az egész életét egyedül élje le és soha ne tapasztalja meg, hogy milyen is egy nagy és boldog családban élni!


Amúgy én bár nem vagyok csaj, 26 évesen szeretnék babát. :)

2009. jún. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
hat mar bocs, de engem nem tart el senki! a baratomnak nincs is penze ugyh nem tarthat el! meg tanulok ugyh anyuek tartanak el, ugymond. szoval ne pofazz itt nekem! es nem vok prűd! de tudom h mik zajlanak.. nezz mar korul.
2009. jún. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
férjhezmenni 25 éves korom körül,az első gyereket viszont kicsit később úgy 27 éves korom körül szeretném,de mindenképpen 30 alatt.De ezek csak tervek,minden attól függ,hogy mikor találom meg az ideális partnert.
2009. jún. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 11:30


Egyetértek! (;

De ne foglalkozz vele, valószínűleg valami agyamosott tini.


Én 25 évesen végzek majd sulival, valószínűleg egyből esküvő és 1 év múlva jöhet a baba is (:

Aztán 2 évenként még egy.. 3 lesz remélhetőleg (:

2009. jún. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!