Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék meghódítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék meghódítani egy olyan lányt aki nem kedvel és már tuttomra adta hogy nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés

2012. máj. 8. 23:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%

pl. menj el nyelvtan tanárhoz, biztosan meg tudod utána hódítani.



am. meg próbálj meg a barátja lenni először és ha így megkedvel akkor attól már nem áll messze a kapcsolat.

2012. máj. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
Sehogyan.
2012. máj. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2012. máj. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
nem akarja. Lehet nem tetszik neki a szagod. Érted, hormonálisan....
2012. máj. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Örizd meg büszkesegedet es allj tovabb!
2012. máj. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
semmi képpen sem akarok továbbálni,ez a lány talán az 1etlen esélyem a szerelemre
2012. máj. 8. 23:57
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
időpocsékolás. hagyd
2012. máj. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%

Lehet, hogy te ugy erzed kerdezö ("1etlen esely a szerelemre"), de a szerelem ketoldalu dolog.

Tudtodra adta, hogy ö nem ugy latja, ahogyan te. Ha nem csak birtokolni akarod, hanem emberileg is jelent valamit a lany, akkor tiszteletben tartod dönteset!

2012. máj. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
kavartam a lánnyal 1szer így talán máshogy látjátok,de utána össze akartam jönni vele és kikosarazott,csak nem értem miért nem nagyképűségből de jól nézek ki,nem felszínes a csaj szóval nem számít de pénzes is vagyok,az előző kanjai meg gizda csóró nagy arcoskodó falusi suttyók voltak..marhára nem értem,jó mondjuk nem kedvel már összenyúltunk de mikor frankó volt a viszony akkor se érdekeltem,pedig azért én vonzom a lányokat a leszarom őket felfogásommal,létezik lány akit nem vonz ha a pali nemtörődöm?
2012. máj. 9. 00:15
 10/21 Inkog Nito ***** válasza:
78%
Hát a suttyó paraszt az bizony rád is illik.Szerencsétlen f@sz -.-
2012. máj. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!