Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te milyen kapcsolatot választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te milyen kapcsolatot választanál?

Figyelt kérdés

A) Kapcsolatotok szenvedélyes, de ingatag. Hol szárnyáltok, hol pedig nagyon mélyre süllyedtek. Egyértelműen szerelem, de inkább olyan kétségbesett fajta. Viszont elég csak rá nézned, tudod, hogy kell, tudod, hogy akarod. Akárhányszor hozzádér, megfogja a kezed, mindig végigsöpör rajtad az első szerelem érzése. A szíved a torkodban dobog, és olyannak érzed magad, mint egy szerelmes tini. Nincs harmónia.

B) Kiegyensúly, nyugis, bohókás kapcsolat. Egy húron pendültök, sokat nevettek, viccelődtök együtt. Nincs mindet elsöprő tűz, de érzed, hogy jó vele. Ha vele vagy, biztonságban érzed magad, tudod, hogy mindig számíthatsz rá.

Kit választasz?



2012. máj. 8. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
inkább az utóbbi. bár még kiegészítem azzal, hogy megvan a szerelem.
2012. máj. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

C) Szenvedélyes, elsöprő tűz, de ettől függetlenül kiegyensúlyozott és nyugodt, jól kijövünk.


Volt részem "A" és "B" kapcsolatban is és mindkettőből hiányzott a másik. :) Persze hosszú távon kicsit enyhül a hév, de ha egyáltalán nincs, az se jó. Kis szenvedély, kis tűz, kis szikra mindig kell. Szerintem.


21L

2012. máj. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2.


23/N

2012. máj. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A B-t barátságra, az A-t extrákra. Párkapcsolatra egyik sem jó.
2012. máj. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Miért nem jó egyik sem párkapcsolatra?

(Szerintem mindkettővel menne. A-val szenvedélyes, de kissé labilis lenne... lennének mély pontok, de tetőpontok is. B-vel nem írtam, hogy nincs szerelem, vagy nincs vonzalom, csak nincs olyan mindent elsöprő/felemésztő tűz, mint az A-val.)

2012. máj. 8. 20:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy szerelemben legyen biztonság is, szenvedély is, különben nem éri meg.
2012. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt mondanám B, de nincs sok tapasztalatom...
2012. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"M": Magasról sz@rok mindenkire...
2012. máj. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!