Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van e még folytatni a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e még folytatni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a barátnőmmel. Kissebb megszakítások voltak de mindig egymáshoz találtunk újra és nagyon boldogok voltunk.

Kb pár hónapja jött az életébe egy új haveri társaság. Állandóan velük szeretne lenni és velük is van. Elég ellenszenvesen fogadtam őket de aztán most már kezdem megszokni és valahogy hozzászokni az érzéshez.

Na de tény ami tény rákérdezek hogy elmegyek velük bulizni nem e gáz e? Szabályosan összeveszet velem miért akarok én velük menni...

Allandóan facebookon velük beszél és telefonon legalább napi fél órát beszél az egyik sráccal közüllük.

A barátnőm állítja nem akar egyiktől sem semmit de azrért állandóan beszélget velük :S

Tegnap átmentem random és betakarózva az ágyban ott beszélgetett a sráccal telefonon de már több mint fél órája.


Nem tudom mit tegyek mert közben én akármit megtennék hogy ugyan az legyen mint régen :(

Akinek van jó ötlete hogyan lenetne ezt a kapcsolatot megmenti kérem írjon.


19/F


2012. máj. 8. 13:42
 1/3 anonim válasza:

Szia,

mond meg a barátnődnek, hogy mennyire zavar ez téged, és kérdezd meg hogy mi van valóban köztük azzal a másik fiúval, ha azt mondja semmi,csak barátok, akkor beszéljetek meg együtt több közös programot, kicsit "frissítsétek" a kapcsolatot. Ha tetszik neki, akkor meg hagyd a francba.

Sok sikert!

2012. máj. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
húha!!..szerintem kérdezz rá a srácnál, ha a csajszika nem világosít fel! De ez gyanús!! Én is szoktam persze fiú haverokkal beszélgetni, de nem akkor, amikor párommal vagyok, főleg nem párom helyett! Kivéve, amikor fáradt és alszik, én meg unatkozom:)Egyiküktöl sem akarok semmit, tisztelem a párom, és szeretem!!
2012. máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy én eléggé rosszban vagyok azokkal a haverjaival :S Próbáltam kibékülni dehát elég nagyképű az összes :S

Amúgy meg a bnőmmel megpróbáltam beszélni róla de mindig ideges lesz ha erről szeretnék vele normálisan beszélni és állandóan engem támad le hogy miért nem tudom megérteni :S

Próbál két világot csinálni a dologból de nem tud pedig én próbálok tényleg mindent megtenni hogy ne menjünk szét de kezdem elveszíteni a reményt... Főleg így érettségi közben...

2012. máj. 8. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!