Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Lent

Figyelt kérdés

Sziasztok,tegnap elött szakítottam a barátnőmmel,mert megcsalt!

"Szomszédom az ex"

És amikor látom állandóan sír,hogy bocsássak meg neki,meg öngyilkossággal fenyegetőzik!

És ez nekem k*urvára szarul esik,hogy így látom szegény lányt,de én már így nem tudok megbocsájtani neki?

Tanács esetleg költözzek el vagy nem tudom! Igazából nem elfutni akarok a gond elöl,hanem megoldani!


2012. máj. 8. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezt az öngyilkossággal fenyegetőzést.

Fiú létemre én is fenyegetőztem ezzel, mégsem tettem meg, és csak hülyét csináltam magamból barátnőm előtt.

Adj neki időt, gondolkodj hogy mégis azért meg tudnál e neki bocsájtani, és több időt szánjatok egymásra, beszéljétek meg hogy mi hiányzott a kapcsolatból, ami miatt megcsalt.

Mondjuk személy szerint én le is b*sztam volna neki egyet, ha az én barátnőm megcsalt volna, mert szó szerint ki van nyalva a segge minden téren, és mindene megvan ami csak lehet. Szóval, gondolkozz azon amit irtam.

18/F

2012. máj. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ülj le vele beszélgetni!Mondd el neki, hogy fogja fel és értse meg, hogy te már nem tudsz megbocsájtani meg ilyenek.Ha ezt nem tudja megérteni akkor tényleg valami lehet vele főleg, hogy ő csalt meg...Ezért nehogy elköltözz!:D
2012. máj. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a gyors választ!

Az elsőben én is kételkedtem,hogy megmeri-e csinálni szerintem sem!

Nekem azt mondta azért csalt meg mert,hogy neki nagyon tetszet egy csávó már régóta,és ki szerette volna vele probálni!mondom neki,hogy b*szki akkor mért nem evvel kezdtet akkor else kezdtük volna ezt a kapcsolatot! És én ezután szakítottam vele! mind a ketten 21évesek vagyunk!

Én már nem akarok tőle így semmit! Nagyon undórítónak találom ezt amit ő művelt!

2012. máj. 8. 13:11
 4/8 anonim ***** válasza:

21 évesen annyi esze nincs, mint most a földön tekergő macskámnak itt mellettem...

tesóm, ilyen nővel nem érdemes kezdeni, elhiszem hogy nem így ismerted meg, de remélem legközelebb odafigyelsz!

18/F

2012. máj. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Így igaz már két éve együtt voltunk,és ilyt csinálni már mindegy köszi a válaszokat!
2012. máj. 8. 13:17
 6/8 anonim ***** válasza:
18F azért én is behúznék neked egyet :)
2012. máj. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lány soha nem ütök meg! :)
2012. máj. 8. 13:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Aki félrekúr az megérdemli.. :)

18/F

2012. máj. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!