Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, ősz végén leszek 18. Beszéltem anyummal, hogy engedje meg, hogy barátom nálam aludhasson és nem engedi. Mit tegyek, hogy meggondolja magát? Vagy aludjak én barátomnál és hazudjak anyumnak? Mert másképp szerintem nem fog menni. :( Ti mit tennétek?! Segítsetek kérlek!
2012. máj. 7. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Biztos nem aludni szeretnétek. A szüleid csak az erkölcseidre akarnak vigyázni. Amúgy szűz vagy még?
2012. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Aludjatok nála, aggódjon az ő anyja.
2012. máj. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szűz én sem, barátom se. Nyíltan ezt is mondtam anyumnak, azt mondta, nem a szex miatt nem engedi. Mást meg nem mondott. Konkrét okot, hogy miért nem engedi, pedig barátommal semmi baja nincs. Ezért nem értem. :/
2012. máj. 7. 20:13
 4/13 A kérdező kommentje:
Ő anyuja az nem olyan meg apuja sem. :)
2012. máj. 7. 20:14
 5/13 anonim ***** válasza:

"barátom nálam aludhasson "


Ez alatt mit értesz konkrétan?

2012. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne problémázz. Hívd el a srácot napközben többször, jöjjön el érted, kísérgessen haza, és majd megszokják, hogy ott lábatlankodik. Addig meg aludjatok nála.
2012. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tényleg csak együtt alvásról lenne szó, meg kis romantikázás. A szexet máshol oldanánk meg.
2012. máj. 7. 20:50
 8/13 A kérdező kommentje:
Náluk meg nem lenne olyan jó, ott vannak tesói, stb. Nálunk másabb lenne. :)
2012. máj. 7. 20:52
 9/13 anonim ***** válasza:

Sajnos szülőket ilyen esetben nem nagyon lehet meggyőzni, elég fafejűek tudnak lenni. Próbáld ne erőltetni, úgy látszik elég jó a kapcsolatotok, beszélgessetek sokat, aztán hátha majd beadja a derekát.

Addig én mennék el barátomhoz.

Sajnos én Anyukám is ilyen, még egy barátom sem aludt nálam. Mondjuk most már külön élek, így szerencsére párom akkor alszik nálam, amikor csak szeretne. 24L

2012. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jó neked. :)
2012. máj. 7. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!