Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vibrátor egy párkapcsolatba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vibrátor egy párkapcsolatba? Elfogadott ez?

Figyelt kérdés
persze nem akarok venni, csak érdekel!
2012. máj. 8. 00:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a partnered kevés akkor szerezz be egyet .
2012. máj. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A pasid löttyedt farkú és keményre vágysz vagy mi?
2012. máj. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

látod? neked is van kérdésed.

igen elfogadott, és nem kell hozzá impotens fél, elég, ha valami pluszt akarnak belevinni a hagyományosba. pl, szeretkezés közben bizonyos póznál nem lehet hatásosan,kézzel izgatni a csiklót, ilyenkor jól jöhet egy vibri

2012. máj. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kedves első kettő, nem olvastátok az alsó sort:) egyszerűen érdekel, hogy mit szól a férfi, ha a nő előveszi a macit...én speciel nem vennék, elég párom, kibírom, ha nem tudunk csak max heti 1x ágyba bujni (együtt lakunk)
2012. máj. 8. 01:19
 5/10 Dottorre ***** válasza:
Az első kettő válaszoló kicsit régimódi. Nem annak a függvénye, hogy milyen a pasi nemiszerve. Egyszerűen fel lehet vele dobni a szexuális életet, és normál intelligenciával rendelkező pároknál elfogadott. A csökkent szellemi kapacitású alfahím egyedek nem szeretik, mert bántja az önérzetüket, hogy más is behatol a barátnőjükbe rajtuk kívül.
2012. máj. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, dottore, tökéletes válasz!:) Erre voltam kíváncsi:)
2012. máj. 8. 11:28
 7/10 anonim ***** válasza:

6 éve van párom, a szex nagyon jó, de mégis van 4 vibrátorom, és ő vette őket nekem. :)

Van egy régi, ami kidobásra vár, egy picike, egy csikló izgató, és egy rendes vibrátor, amihez csikló izgató is van rögzítve. (meg egy pénisz gyűrű is)

Ezeket sokszor használjuk játszadozások során, meg önkielégítésre is jó csak úgy.

22/L

2012. máj. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én nem tudom...nekem nem igazán jön be:)
2012. máj. 8. 11:57
 9/10 Dottorre ***** válasza:
Majd ha kipróbáljátok úgy,hogy a pasid játszik vele rajtad, utána be fog jönni :P
2012. máj. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ühümm
2012. máj. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!