Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez már túlzás? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már túlzás? :D

Figyelt kérdés
Szóval. iszonyú féltékeny vagyok. :D próbálok rajta változtatni, de nem megy. Mikor a nővérem bulizni ment, a barátom pedig itt volt nálunk, megdicsérte,hogy milyen jól néz ki abban a ruhában, és én már akkor is csúnyán néztem a barátomra :D nem tudom elviselni ha más szép lányok képét lájkolja, főleg ha ír hozzájuk. vagy valami lány ír az üzenőfalára valami kis apróságot. de közben meg a lelkét is kitesz értem .. :) nagyon túlzás ez? :D
2012. máj. 7. 21:11
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
már leírtam 7393x,hogy próbálok változtatni! :)
2012. máj. 7. 21:21
 12/22 anonim ***** válasza:
vagy legalább 13-14 éves,iszonyatosan gyerek vagy,a másik nem értem mit vagytok így belebolondulva az idióta facebookba..
2012. máj. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
átkozott facebook ;)
2012. máj. 7. 21:27
 14/22 anonim ***** válasza:
Egy jó hír: nem vagy egyedül, mert egy cipőben járunk. Nálunk fordítva is ez megy. :D
2012. máj. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
:D hűha. :) és ti a változással,hogy álltok?
2012. máj. 7. 22:04
 16/22 anonim ***** válasza:
Ha nem változtatsz, előbb vagy utóbb, de rá fog menni a kapcsolatod. És ezt a legnagyobb jóindulattal mondom. A fiúk nem sokáig tűrik az ilyeneket, bár van, aki behódol az "asszonynak". És te is kikészülsz idegileg, ha minden lányban a konkurenciát látod. Ki a barátnője? Te. Kit szeret? Téged. Kire fordítja a legtöbb időt/pénzt/energiát/romantikát? Rád. Hadd legyenek már más emberek is, akikkel szóba áll. Nem teheted kalitkába... 24/N
2012. máj. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Mi már elviseljük/megszoktuk egymás hülyeségeit, próbáltuk, de sehogyse ment :( :/ majd egyszer talán sikerül. :)
2012. máj. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Pl: saját bevallása szerint nem létezik fiú lány barátság. Akkor most mit gondoljak?
2012. máj. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
értem! én nagyon szeretnék változni ..
2012. máj. 7. 22:07
 20/22 anonim ***** válasza:
amúgy: gondold el, hogy amikor te azt csinálod, amit ő, vagy ha azt csinálnád gondolnál-e arra, hogy megcsald. érted mire gondolok? nálam be szokott válni :)
2012. máj. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!