Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szomoru vagyok? (folyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szomoru vagyok? (folyt lent)

Figyelt kérdés
barátnőm elment osztálykirándulásra én meg egyedü lvagyok nagyon szomoru vagyok mit csináljak? :'(
2012. máj. 7. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel!
2012. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

maszturbálj.

Hát én is unatkozom nincs más ötletem :D Miért nem mentél vele?

2012. máj. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jah ha férfi vagy verd ki.
2012. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
korod, nemed?
2012. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
18 fiu
2012. máj. 7. 20:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak meg ne dugják osztálykiránduláson!
2012. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
aki megdugta annak kiakasztam az állkapcsát utána !
2012. máj. 7. 21:18
 8/8 anonim ***** válasza:

nahát ma mindenkmi kirándul??

mentem haza busszal es felszallt egy csapat 8eves..a roma kissrác persze rogton beült közém meg barátnőm köze es nagyon akart menozni a tobbiek elott hogy hova ult xxxdxdxd erre en nekialltam szivatni vagyis hat a gyerekkel megutaltatni a kisero tanart xdxd osszejott xdxd aztan elkezdi a gyerek hogy az elotte ulo b,uzi meg hogy az osztalyaba dogos csajok vannak en meg azt se tudtam merre rohogjek xdxdxd aztan kideritettuk hogy ok nem egeszsegesek, 11eves koruk elenere ugy neztek ki mint a 6evesek es voltegy ket fura alak...szval ennyire nem vicces de kepzeld el a lany osztalytarsai szabalyosan feltekenyek voltak ram hogy beszelgettunk a kisgyerekkel!!! :)) azert azt a sok ideges kislanyfejet nem kivanom senkinek :DDD szerintem ezek ram vadasznak del ota :D

2012. máj. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!