Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nagy hazudás? (folyt lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagy hazudás? (folyt lent)

Figyelt kérdés
Barátnőm elment osztálykírándulásra mondtam neki hogy megyek le és lemegyek egyik haverommal ez nagy hazugság? :(
2012. máj. 7. 11:59
 1/10 A kérdező kommentje:
hogy nem megyek le !
2012. máj. 7. 12:01
 2/10 anonim ***** válasza:
ha csajokat mentek kúrogatni akkor igen
2012. máj. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez az evezred "hazudasa"!
2012. máj. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
dehogy is csak lemegyünk neki is elment barátnője és igy jobb lesz mert nagyon hiányzik neki is meg nekem is :( nem csinálunk semmi roszat ha elmondom neki akkor baj lesz mert hazudtam
2012. máj. 7. 12:03
 5/10 Dávidmester13 ***** válasza:
nem annyira de mindenképp mondd el az igazat !
2012. máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ez akkor nagy hazudás? :(
2012. máj. 7. 12:05
 7/10 A kérdező kommentje:
de akkor meg azt mondja hazudtam és nagyon utálja azt
2012. máj. 7. 12:06
 8/10 anonim ***** válasza:
mond meg h mégis lementetek..öcsém
2012. máj. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem mondom meg! nem csinálok bajt
2012. máj. 7. 12:10
 10/10 anonim ***** válasza:

Nah ezt nem vágom.

Kommentelnéd kicsit érthetőbben?

Mert így amit kiértek belőle az az, hogy a barátnőd elment osztálykirándulásra és azt mondtad neki, hogy te meg a barátod nem mentetek le. És lementetek.

Ez miért lenne olyan nagy hazugság? Nem is értem igazán hogy mire gondoltál. Hova mentetek?

2012. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!