Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? (folyt lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? (folyt lent)

Figyelt kérdés
Barátnőm holnap elutazík családjával, és én egyedűl leszek itthon és lemegyek és most azt hiszi hogy csajozn ifogok meg ilyenekt mindig ezt csinálja nagyon kiborit mit csináljak?
2012. ápr. 4. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Először tanulj meg helyesen írni és fogalmazni. Másodszor hova mész le? Harmadszor pedig keress más barátnőt, ha nincs bizalom eleve káosz marad/lesz a kapcsolatod.
2012. ápr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Síettem, le haverokkal
2012. ápr. 4. 20:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hogy szükséges van szabad térre, szereted és eszed ágában sincs megcsalni, mert számodra ő a tökéletes nő. Ha féltékenykedik ezt mindig előadod hasonló verzióban és probléma megoldva. Este írj neki egy két sms-t, vagy hívd fel, ha tudod hogy még nem alszik, hogy érezze gondolsz rá, ennyi.

Én is féltékeny típus vagyok, de ezzel már ki vagyok békülve és nyugodtan alszom el, ha a párom egyedül megy bulizni. Tudom, hogy szeret még is megnyugtató hallani, hogy még mindig én vagyok a tökéletes számára. Arra vigyázz, hogy azért ne váljon sablon dumává, mert az egy idő után elveszti a jelentőségét.


Ha ezek után is hisztizik, akkor nincs tippem. Valahogy kompromisszumot kell kötni. Mi azzal tudtunk, hogy én több szabad teret hagyok neki, elengedem többször hiszti nélkül egyedül bulizni, ő viszont tekintettel van a h*lye képzeteimre és az éjszaka folyamán keres néhányszor, hogy megnyugodjon a lelki világom.

2012. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!