Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (folyt lent)

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm aki kb 2-3 hete nagyon megbántott :'( és én nehezen tudok felejteni dolgokat és ez miatt már nem szeretem annyira mint régen :'( attol félek hogyha megint megszeretem annyira mint régen akkor megint a nagyon sok veszekedés lesz a sok veszekedés nagyon nagy nyomott hagyott bennem :( mit csináljak?
2012. márc. 19. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy mivel is bántott meg
2012. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát hogy biztos mindig csajozom mikor nem meg hogyha elmenne ö tölem akkor tuti nem lennék szomoru meg ilyenek
2012. márc. 19. 20:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Így van. Légyszi egy kicsit bővebben írj róla, hogy mivel is bántott meg, hogy tudjunk egy kicsit legalább segíteni valamilyen tanáccsal. Köszi
2012. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ma 20:56 (válaszoló voltam)


így már tiszta sor. Barátnőd sajnos nem nagyon bízik benned de csak egyedül te tudsz bizonyítani neki. Ne vedd annyira a szívedre és lelkedre, mert ilyen bárki fejében megfordulhat mint ami épp a te barátnőd fejében fordult meg.

2012. márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De már megbizzik bennem mert bebizonyitottam mindent de nekem meg nagyon szarul estek és ugy érzem már nem szeretem annyira mint régen most mit csináljak?
2012. márc. 19. 21:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor viszont az sem kizárt, ha azt élvezné barátnőd, ha te akár 1000x is elmondanád neki, hogy ez nem így van mert őt szereted téged más csaj nem érdekel és bizony szomorú lennél ha vége lenne a kapcsolatnak. Pedig ez nem jó mert nagyon elbízná magát és akkor azt gondolná bármit tehet veled, te nem szólsz érte mert ragaszkodsz hozzá. Minden esetre ne könyörögj neki, ne bízza el magát. Akkor majd észhez kap, hogy mit szabad és mit nem.
2012. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem de hogyan tudnám ugyanugy szeretni mint régen?
2012. márc. 19. 21:08
 8/9 anonim válasza:
szilvásbuktát
2012. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Látszik azért az intelligencia szinted öcsém -,-" anyudék nem tanítottak meg ha nem tudsz valamit nem szolsz bele? vagy én megtanítsalaK? -.- hűyegyerek
2012. márc. 19. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!