Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek be jönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek be jönnek az ilyen pasik?

Figyelt kérdés

akik jó fejek,viccesek és törődőek de viszont csúnyák!

be jönnek az ilyen pasik nektek?


2012. máj. 5. 23:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
23%
Nem, mind felszínes, beképzelt és esélyt sem ad a külsőre még átlagos srácoknak sem!
2012. máj. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Én azon vesztem össze valakivel a YouTube-on, hogy Ben Chaplin csúnya-e vagy nem.
2012. máj. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

A szépség relatív. Párom nem tartja magát szépnek és sok nőnek nem tetszik, de én oda meg vissza vagyok érte.

A többi egyértelmű pozitív, nekem olyan férfi nem kéne, aki le se pottyantja a fejem, a törődés alap dolog!

22/L (nem kezdő kapcsolat, ha valaki kötekedni akar, hogy majd megváltozom, 6 év, lassan házasság és gyerek jön...)

2012. máj. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
ember,ha csúnya vagy akkor tök mindegy milyen belső értékekkel rendelkezel.nem vetted még észre?max találhatsz egy hozzád hasonló csúnya lányt.ne kérdezz .......-ot.
2012. máj. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
92%

rohadtul relatív, hogy kinek mi a csúnya

nekem nem jönnek be azok, akik szerintem csúnyák. ekkora szar kérdést

2012. máj. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Akár hiszed, akár nem, nekem sokkal többet nyom a latban az, hogy mi van belül. A kisugárzás nélküli pasas rendelkezhet akármilyen szabályos arcvonásokkal/kidolgozott testtel, egyszerűen nem fogom azt a lehengerlő érzést tapasztalni. Ha valaki igényes magára nézve, konkrétan pl. ad a helyesírására, az ezerszer fontosabb mint a külső.
2012. máj. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
ha csúnya, akkor nem.
2012. máj. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
68%

Ha azt hallod a belsőd fontosabb, azt mindig úgy értsd, hogy miután a külsőd rendben van, kaphatsz egy esélyt, hogy meggyőzd, hogy a belsőd is ok.

Tehát ha a külsőd nem az igazi, akkor esélyt sem kapsz, ha a külsőd rendben de a belsődben van valami, ami nem tetszik, akkor pár randi után küldenek el. Szóval a nyerő a jó külső - jó belső kombó.

2012. máj. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Ájron ***** válasza:
0%

Biztosan nem jön be nekik.

Ezek jönnek be a lányoknak:

Pénzes, bunkó, agresszív, hűtlen, és ha nagyon luxust akarok mondani, akkor még le is járatja őket néha.


Na EZ a nők ideálja barátaim!!!

2012. máj. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Most hogy olvasom a kommenteket!

Lányok egy férfinak nem az a dolga hogy szép legyen!!!!!!!!!

2012. máj. 6. 21:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!