Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek be jönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek be jönnek az ilyen pasik?

Figyelt kérdés

akik jó fejek,viccesek és törődőek de viszont csúnyák!

be jönnek az ilyen pasik nektek?


2012. máj. 5. 23:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
relatív fogalmakról beszélünk...
2012. máj. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%

Sajnálom, de ha számomra egy pasi visszataszító, csúnya, nem tetszik, akkor nem jön be. Ezt nevezik ízlésnek, és ugye minden ember ízlése máshogy alakul.


Pontozz le nyugodtan. :)

2012. máj. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
21%

Tuti nem!

Nem is az a legnagyobb baj,h csúnya vagy, hanem h törődő!

A csajokat nem izgatja ha törődsz velük,csak akkor fogsz kelleni nekik,ha leszrod őket.

Az h jó fej vagy meg vicces,hát relatív,bárki lehet jó fej és vicces,ez nem túl nagy szám.


Ha legalább bunkó paraszt lennél,vagy lenne valami egyedi stílusod,akkor talán lenne esélyed,még ha csúnya is vagy.

2012. máj. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem undorodom tőle, igen. De sokszor tetszett olyan fiú, akit a legtöbben csúnyácskának tartottak.
2012. máj. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
igazából ezt nem tudnám megmondani. ha valami megfogott benne, és törődik magával, akkor tud tetszeni. pl van egy énekes, james morrison. na, ő kifejezetten csúnyácska. de belé tudnék szeretni :$
2012. máj. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
gőzöm sincs, engem a szemek és a kisugárzás érdekel. a többi le van szarva
2012. máj. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

azt hogy nekem ki csúnya ki nem, azt én szoktam eldönteni,

így látatlanban erre mégis mit lehet válaszolni?

2012. máj. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
James Morrison helyes.
2012. máj. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

ma 23:24

ugyeee??*-* XD

2012. máj. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%
Én fiú vagyok,de elárulom:nem elég hogy csúnya vagy,még a hülyeség sem áll tőled távol.A "bejönnek" egy szó.És egyébként vagy de,vagy viszont.
2012. máj. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!