Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretjük egymást eléggé,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretjük egymást eléggé, vagy természetes egy párkapcsolatban az "érzelemkilengés"?

Figyelt kérdés

Kérdeztem a barátomtól h tulajdonképpen mit is érez irántam, erre meg azt mondta h úgy kavarognak az érzései mintha az időjárás lenne, hol derűs, napsütéses, hol borús, fekete felhőkkel...... Mondta h néha eszébe jut h tényleg akarja-e valóban a kapcsolatot, máskor meg hirtelen úgy érez h nagyon szeret.....

De az az igazság h én is így vagyok, van olyan amikor elgondolkozok ezen és úgy érzem h csak mint egy jó havert, úgy szeretm.... de aztán rájövök h mégsem......


2009. jún. 24. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ezzel nem vagy egyedül, a barátommal mi is így vagyunk,csak ez nincs így kimondva. Ő inkább nem szól hozzám, nem érint meg ilyen időszakában,de én észreveszem. Sokat gondolkodtam,és most is, mitől lehet ez, szerintem nem stabilak az érzelmeink. Vagyis, amit kapunk,azt adunk. Ha téged is körülugrálna mindig a barátod, hogy szeret, hidd el, eszedbe sem jutna mindez, ő ülteti beléd a kételyeket. Nálunk épp mosolyszünet van,csak fogalmam sincs miért. Egyik napról a másikra megváltozik néha, elhidegül tőlem, most hagyok pár napot neki, ami szerintem nálatok is jó ötlet lenne, hogy gondolkozzon, mit is akar. De amikor ilyen gondok vannak, az nem lesz hosszútávú se nálatok, se nálunk, hidd el, csúnyán hangzik, imádom a barátomat énis,de reálisan látom a dolgokat. Remélem segítettem! Majd írj, hogy oldottátok meg!
2009. jún. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, köszi! :)
2009. jún. 24. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!