Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el neki?

Figyelt kérdés

mivel most egész héten nem volt suli még most sincs,gondoltam elütöm az időt...és most nem bongból vagy pipából szívnék egy kis zöldikét,sütöttem egy adag vicces sütit,leültem beraktam vmi filmet és elkezdtem lazúlni,egyszer csak megjelenik a barátnőm (furcsáltam is mert ő kolis) mondta h hiányoztam neki és nem bírta ki nélkülem és ott voltak a sütik hát igen...nem mondtam meg neki hogy mi van benne mert nem tudja h füvezek,így hát hagytam h egyen a sütiből...nagy baja nem lett belőle sztem azon kívül h szétröhögtük az agyunk :)) de nem tudom h el kéne e mondanom neki,szerintetek?

18/f


2012. máj. 4. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Kicsit kamu-szagú ez a kérdés. Mindegy. Szerintem először is hagyd abba a füvezést. Ha nincs fű, akkor nem lesz majd mit bevallani sem.
2012. máj. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ha nem akarom abba hagyni? mert pl jó? reggelente fiten ébredek,összeszedettebb vagyok és mióta szívok stressz elkerül
2012. máj. 4. 10:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció.
2012. máj. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez marha jó:)

Szerintem ne mondd el neki.Amúgy nem volt furcsa neki a sütike?Még a végén lehet ő is rákap úgy hogy nem is tudja.Én tuti bejátszanám legközelebb direktben.Megcsinálom a sütit,szerzek valami jó vígjátékot és már mehet is a móka :D

2012. máj. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mondd el neki te disznó! Egy orvosi szemle se ártana, toxikológushoz is beküldhetnéd. Hogy tud valaki így bánni barátnőjével!? Társadalom alsó szemét rétege.
2012. máj. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó szerintem inkább próbáld ki te is:)
2012. máj. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tudod mi a fű következménye? Idővel bele is halhatsz, és nem viccből mondom(!) Idővel egyre lankadni fog a figyelmed, az ilyen személyiségre jellemző a környezetre való hirtelenharagúság. Aki füvezik, gyengül gondolkodóképessége, nem tud idővel figyelni semmire, hallottam hogy toxikológustol jött állítólag gyógyult pasast elütötte a villamos. A stressz idővel nőni fog, helyette haragos, fáradékony, egyre többször beteg, végül halott leszel. Hidd el, a következő reggel mikor szeded a drágalátos zöldikédet, már lehet hogy nem múlik el annyira a stressz. Akárhol, út közepén elájulhatsz, 1-es dogákat írsz, egyszer majd nem veszed észre a közeledő autókat...
2012. máj. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!