Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most volt a barátommal az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most volt a barátommal az évfordulónk. Én készültem, volt meglepi, én viszont nem kaptam tőle semmit, virágot sem. Szerintetek? (Lent)

Figyelt kérdés
Azt mondta, h elfelejtett pénzt vinni magával, és hogy ne haragudjak, ma pótolja. Ezt meg is értettem. De már délután van, és mintha eszébe sem jutna.. annyira jól esett volna, ha reggel ez lett volna az első dolga. :( Az gyerekes duzzogás, hogy ha valamikor még ma eszébe jut, azt mondom, hogy köszönöm, de már nem kell?
2012. máj. 3. 14:33
1 2
 11/14 anonim válasza:

Ha ezek után tenné valamit, már mindegy lenne, nem? Besértődtél, ezek után ha a helyedben lennék, nem lenne olyan jó, akármit is csinálna.

De még jó, hogy nem így gondolkodok. :D

2012. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sértődjél meg, duzzogjál, b@sztassad nyugodtan, hátha otthagy.
2012. máj. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
mond el neki h te készültél meg miden, ő meg semmi. nem kell duzzogni elég ha mondod neki h rosszul esett :D bár szerintem ha eddig nem vett akkor nem is vesz (tapasztaltam már (most nincs pénzem majd jövőhéten) hát semmi nem lett abból) azóta lappang bennem, egyszer majd csak kitőr belőlem :D
2012. máj. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ilyenek a pasik....

egyébként, ha duzzogsz egy iciri-picir-parányit

akkor majd bűntudata lesz. szerintem nem kell NAGYON túlreagálni, de mondd el neki, hogy most már ne adjon semmit, de legközelebb több figyelmet igényelsz!

:)

2012. máj. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!