Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most volt a barátommal az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most volt a barátommal az évfordulónk. Én készültem, volt meglepi, én viszont nem kaptam tőle semmit, virágot sem. Szerintetek? (Lent)

Figyelt kérdés
Azt mondta, h elfelejtett pénzt vinni magával, és hogy ne haragudjak, ma pótolja. Ezt meg is értettem. De már délután van, és mintha eszébe sem jutna.. annyira jól esett volna, ha reggel ez lett volna az első dolga. :( Az gyerekes duzzogás, hogy ha valamikor még ma eszébe jut, azt mondom, hogy köszönöm, de már nem kell?
2012. máj. 3. 14:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
De meglepődtél nem? Nem ez a lényeg?
2012. máj. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló, ezzel nem segítettél semmit..

Szerintem ne haragudj meg rá, meglátod, majd tényleg be fogja pótolni.

És szerintem mindenképpen fogadd el, és mondd meg neki, hogy szereted, és hogy legközelebb legyen pontosabb...

2012. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

mondd neki azt, h te csaj létedre adtál neki valamit, ő meg elfelejtette.

de ezt óvatosan tudasd vele.

2012. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Milyen évforduló?

Házassági?

Mert azt szokták ünnepelni.

Ennyit a gyerekes duzzogásról...

2012. máj. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én barátom az évfordulónkon a barátaival ment kocsmába. XD Mikor néztem rá felháborodva, hogy szerinted mi a halálért sütöttem neked tortát, meg csíptem ki magam, akkor nézett bűnbánatosan, hogy de sietni fog haza. -.-

Mondjuk az ő barátai jófejek voltak, mert kb 1 óra múlva hazarugdosták, miután megtudták,hogy évfordulónk van, hogy nem lehet akkora p.öcs, hogy ottmarad. :D

Viszont engem különösebben nem érdekelt. Utána elvitt egy borkóstolóra, és az tök jó volt.

2012. máj. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem házassági, de a harmadik évfordulónk. Nem szoktuk túlzásba vinni, de azért egy szál virág jól esett volna. Most meg kérdezgeti, hogy mi bajom, mert nincs jó kedvem és még csak le sem esik neki.
2012. máj. 3. 14:43
 7/14 anonim ***** válasza:
Te jóisten. Miért nem mondod el neki mi bajod van? Nem lenne egyszerűbb? Nem esik le neki... Eszem megáll.
2012. máj. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én sem tartom nyilván azt az évfordulót.

A házasságit igen, mert muszáj.

Ezt várja el tőlem mindenki.

Persze az a tény, hogy amikor tehetem viszek neki virágot, vagy veszek neki valamit (még ha kis dolog is pl:hajcsatt), az senkit nem érdekel.

Igen, nagyon imádom a párom, és amikor tehetem, meglepem valamivel.

Megköszönöm, hogy van nekem.

Megköszönöm, azt a napot amikor igent mondott nekem, és hozzámjött.

Magamban megemlékezek nap mint nap amikor az első randin olyan gyönyörű szivárványt láttunk, amilyet sem addig, sem az életemben azóta sem láttam!

Mikor is volt ez?

Glug... öhm... (3 éve valamikor)

Fogalmam sincs.

Most akkor hogyan is emlékezzek meg róla?

És értelme sincs.

2012. máj. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mert ha elmondom, annak olyan kierőszakolás szaga van, és ezt nem akarom.
2012. máj. 3. 14:58
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Jó, és akkor mit akarsz? A felesleges hisztizésen és gyerekes duzzogáson kívül? Miért kell kötelezően a srác idegeire menned?
2012. máj. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!