Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tini srácok! Zavar titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini srácok! Zavar titeket, ha egy lány tele van sebbel? Többi lenn

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és görkorizok, futok, túrázok, biciklizek, és így el szoktam esni. Így a lábaim szinte mindig telis-tele vannak sebbekkel, kék-zöld foltokkal és égi hegekkel. Engem csak bikiniben zavar, de érdekel, hogy egy fiú hogy viszonyul ezekhez?

2012. máj. 2. 17:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
#8 ügyes próbálkozás :-D
2012. nov. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, tök természetes dolog.
2012. dec. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem a barátom azt mondta, jól állnak a sebek, horzsolások, és színes foltok, mert "látszik hogy nem vagyok otthon ülős p*csa." :D
2013. márc. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!