Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, hogy szinte csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, hogy szinte csak a helyes és jólckinéző pasikhoz vonzódom? 14L

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Dehogy xD A legtöbb csajnál a kinézet az első! Az meg hogy belül milyen, az a második. Ilyen vagyok éni is.

15/L

2012. máj. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Önmagában nem gáz, szerintem természetes az igény, hogy a partner külsőleg is vonzó legyen számodra.

Akkor viszont már gáz, ha csak a külsőt nézed, és elnézed, hogy a srác pl. buta, bunkó, rosszul bánik veled, megcsal, stb. csak hogy elmondhasd, hogy helyes barátod van. Később, ha lesz partnered, azért erre majd figyelj.

Meg arra, hogy ne ragaszkodj túlságosan egy ideálhoz, lehet, hogy pl. a fekete hajú, kékszemű, magas srácok tetszenek, de egy alacsonyabb, szőke, barna szeművel elszel boldog.

2012. máj. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel a jó kinézet valahol relatív, így tulajdonképpen a kérdésed jelentése: "gáz, ha csak olyan pasi tetszik, aki tetszik?". Ízlések és pofonok, neked az jön be, másnak meg más, nincs ezzel semmi baj.
2012. máj. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem baj ha nagyok az elvárásaid. Válogatós vagy. De miért lenne baj? Egy csúnya lánynak is tetszhet egy jó pasi. De ha jól értem, akkor te most csak az olyan pasikat bírod akik nagyon helyesek, és szinte rá se nézel egy kedves, de átlagos gyerekre.. majd változik idővel. Inkább legyen csúnya kedves pasid, mint egy drogos. De még fiatal vagy, ki kell hogy élvezd az életet! Majd rá érsz még igazán a belső értékeket keresni a fiúban. Legalább megtanulod hogy egy rosszfiú nem mindig jó :)
2012. máj. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez természetes, hiszen a külső az elsődleges genetikai jellemzőket mutatja. Így vagyunk mi emberek belőve, hogy elsőre a külső alapján vonzódunk valakihez.
2012. máj. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem gáz, ez tény. Nyugi a pasik már felfogták..
2012. máj. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :) csak mert úgy megijedtem , a környékemen a baráti körömben nincs olyan aki nagyon tetszene :) és úgy gondolom , hogy még ráérek választani :D hiszen most jön még pl a gimi is , és nem csak a külsőt nézem kedves válaszadók :D a belső is rettentő fontos
2012. máj. 2. 16:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Látszik hogy még fiatal vagy!

Az érettebb nők azt szokták mondani hogy a belső értékek számítanak és azértmondják ezt hogy megfeleljenek a társadalmi elvárásoknak mivel az már egy fél siker,eljön az az idő amikor te is ilyet fogsz nyilatkozni,most még őszinte vagy! :D

2012. máj. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nemnem, valóban a belső értékek számítanak jobban, csak éppen azokért nem tudsz megfordulni az utcán. Velem is többször megesett, hogy egy csaj nem fogott meg először, aztán ahogy ismerkedtünk, megkedveltem, úgy kezdett "szépülni" a szememben. A kérdező még 14 éves, nem nagyon ismer még fickókat annyira, hogy a társaságuk fogja meg, így csak a külsőhöz vonzódik.


Nagyon sokan pörögnek itt azon, hogy a csajoknak csak a külső számít, de én ebből semmit sem tapasztaltam. Ellenben, ha odamégy egy vadidegen csajhoz ismerkedni, mégis mi alapján ítélne meg? A fickó is a külseje alapján választott, nem kell megkövezni a csajt, csak mert ugyanígy tesz. A különbség annyi, hogy egy csúnya pasi sok elutasítást kell elszenvedjen, míg egy csúnya lányhoz szimplán nem megy oda senki.

2012. máj. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!