Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy egyszer többet érez irántam, aztán meg csak azt érzi hogy nagyon jó barát?

Figyelt kérdés
Van egy lány(18) egyszer közel enged magához és azt mondja hogy szeret és nem akar elveszíteni, aztán meg csak úgy a semmiből elhajt utána meg mindent megtesz azért hogy újra közel legyek és ez így megy már vagy negyedszer hajt el de én ezt nem bírom így tovább.Azt mondja egyszer azt érzi hogy kellek neki egyszer meg hogy csak nagyon jó barát ez most mi?, meg azt mondja hogy nem tudja mit akar de nagyon fontos vagyok neki.Elegem van mit tegyek?, én(18) viszont nagyon szeretem mindent megtennék érte, de ezt így nem bírom!

2012. máj. 1. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg utoljára hogy akkor most mi lesz mert tovább szeretnél lépni és neked komoly tartós kapcsolat kell.
2012. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az Én véleményem, h ez a lány nem szeret téged. Csak szórakoztatja magát veled, és jót tesz a hiúságának a tudat,h bármikor megkaphatna! Ha igazi barátod lenne nem csinálná ezt soha! Ha legközelebb hajlandóságot mutat feléd viselkedj vele ugyanúgy mint Ő veled, attól talán kicsit leszáll a földre és talán Ő maga is rájön,h akkor mit is akar tőled! :) Kitartást!

21/L

2012. máj. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Tudnál abban segíteni hogy ezt hogy tegyem?
2012. máj. 3. 18:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egyszer úgy látod rajta,h van "kedve" hozzád szard le! Ilyen egyszerű! :)
2012. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam de 1-1,5 héten keresztül küzd megtesz mindent és nem bírom tovább.
2012. máj. 5. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!