Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? A barátomat most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? A barátomat most hétvégén mutattam be a családomnak.

Figyelt kérdés

Visszafelé a buszom mindent megbeszéltünk (volt rá bőven másfél óránk), hogy mennyire tetszett neki, és hogy szívesen jönne máskor is. Ma pedig amikor írt msn-en ötletem sem volt, hogy miről beszélgessek vele. Elég rossz érzés. Veletek is fordult már elő ilyen? Mit tehetnék az ilyen szituk elkerülése érdekében?

2 hónapja vagyunk együtt,17/L



2012. ápr. 30. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kevesebb msn, inkább ahelyett, hogy a gép előtt ülnétek, menjetek el valahova együtt, egyrészt élmény, amiről lehet beszélgetni, másrészt nem lesztek ilyen internetfüggő pár, ami saját tapasztalatom alapján nagyon rossz tud lenni egy idő után
2012. ápr. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
menjetek el kirándulni és mesélj magadrol neki meg forditva mert szerintem 2 honap allat még szinte semmit nem tudtok egymásrol , csak az alap dolgokat
2012. ápr. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 étoile et lune ***** válasza:
Hát ha élőben elvagytok és tudtok beszélgetni, ne parázz. Én se tudok miről MSN-ezni a barátommal, a ,,mit csináltál ma?" és az ebből kifolyó 2-3 kérdés után elhal a beszélgetés, ilyenkor elbúcsúzom, megyek enni. MSN-en nekem nem jön át a stílusa úgy, mint élőben, túl személytelen az egész. Ezt, ha nem találkozunk, egy nap kétszer játsszuk el, eleinte én is kínosnak éreztem, most már nem is érdekel. Élőben minden oké, sok a spontán szöveg és a poénok, az a lényeg.
2012. ápr. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mi is vagyunk igy..akkor minden hülyeségröl beszélünk...általába a jövöröl beszélgetünk...tervezgetünk...szerintem ti beszélgesetek egymásrol..kérdezd meg arrol hogy milyenek gondolja a kapcsolatotokat..mit szeretne..probáld megismerni minél jobban..és ismertesd meg magad vele...mi mar 1 éve es 5 honapja vagyunk együt...sok sikert a kacsolatotokhoz..és minden jot..

Üdv!!!

18/L

2012. ápr. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat.Élőben nagyon jól el tudunk szórakozni,nincs kínos csend,igyekszünk egymást minél jobban megismerni.A jó kívánságokért pedig külön köszönet :)
2012. ápr. 30. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!