Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » én hibám hogy állandoan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én hibám hogy állandoan megcsalnak a csajok?

Figyelt kérdés
eddig 6b.nöböl a mostani csajom nem csalt még meg. de már mondta amikor vitáztunk h elmegy buliba és felszed valakit...eddig csak mondta h elmegy:/ de 1x majd tényleg lelép és én fogok szivni h v.kivel van és teherbe esik...én 23 ö 22 éves. nem akarok gyereket még.! föleg nem mástol!! mindig kis aproságokon kezdünk el veszekedni...:/ bennem van a hiba??? vagy csak roszul választok? nagyon szeretem ezt a csajt!!! és pls normális válaszokat...
2012. ápr. 30. 23:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki egy vitánál olyanokkal fenyegeti a párját, hogy megyek és rámászok egy másik nőre/pasira, az nem normális! Vagy legalábbis nem szereti igazán a párját...

A legcsúnyább vitánknál sem vágtam volna és vágnék ilyet a párom fejéhez, mert szeretem őt és gondolni sem tudok másra!

Ebből kiindulva igen, elég sz*rul választottál.

2012. ápr. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 mosolyogj! ***** válasza:
Még fogalmazni sem tudsz rendesen... lehet hogy nem külső alapján kellene válogatni...
2012. ápr. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nöket nem bántok...azért 1:az illem miadt 2:elég szarul esne ha a párom pofánvágna! most a b.nöjénél van elengedtem h érezék jol magukat! de a lelkére kötötem h ne menjen bulizni..majd 1ora fele kinézek...ha ég a villany akk nem mentel el. ha számit is valamenyit minden héten többször szexelünk..ugyhogy erre nem lehet panasza
2012. ápr. 30. 23:30
 4/12 A kérdező kommentje:
és nem fogalazást kéne nézni..nem dolgozatra irtam ezt! nem külsö alapján választok..de persze az is számit.
2012. ápr. 30. 23:34
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha mastol lesz terhes nem a te bajod:)
2012. ápr. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
csak ha hozzám hozza akk már az..!
2012. ápr. 30. 23:55
 7/12 lila nyuszi ***** válasza:
Ennyiből mi nem tudjuk megmondani miért van ez....
2012. máj. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A nők sajnos ilyenek, te túl jó vagy hozzájuk, ez a bajod, én már látom, hogy papucs vagy haver. :/
2012. máj. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem vagyok bologatos kutya épp ellenkezöleg! sokszor volt ebböl vitánk h nem vagyok papucs...és szerintem is bennem van a hiba. de ugy értve h roszul választok...a megcsalás szerintem nem az én hibám:/
2012. máj. 1. 07:33
 10/12 anonim ***** válasza:

Tudod, zsák a foltját.

Ha már elvileg ennyiszer mellé nyúltál, benned is ott van a hiba, hogy bevonzod őket.

Egy ilyen kijelentés után meg nem sírni kell, hogy nem akarod más gyerekét, hanem lelépni, hogy akkor menjél anyukám!

És előre is bocsánat, de aki nem tud helyesen írni, annál valami kis difi van, igen, nem dolgozat, de az írás sok mindent elárul az emberről.

2012. máj. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!