Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem akar semmit tőlem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akar semmit tőlem, akkor miért néz állandóan?

Figyelt kérdés

A fiúval buliban ismerkedtünk meg, bár már sokszor láttuk egymást és a megismerkedésünk előtt is nézett engem mindig. A buliban kimentünk a szórakozóhelyről és kézen fogva sétáltunk meg csókolóztunk. Ez már elég régen volt és azóta nem beszéltünk de ha észrevesz valahol akkor le sem veszi rólam a szemét. Nem egy félénk típus, elég bevállalós. Miért néz állandóan? Ha akarna valamit, akkor már odajött volna hozzám, legalábbis ez lenne a logikus őt ismerve.

18/L


2012. ápr. 21. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem érdekled szerintem.Lehet csak ittas állapotban mereng és épp rádnézeget...
2012. ápr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy nem érdeklem. Buliban is és utcán is láttuk egymást többször is és 11 hónap elteltével is még mindig néz. Nem hiszem, hogy minden alkalommal ittas lett volna, főleg nem suliban xD
2012. ápr. 21. 12:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Fél. Én is gyakran vagyok így a pasikkal, és már nagyon unom. Talán kezdeményezz, ha nem megy hagyd a francba.


27/N

2012. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!