Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom állandóan pénzt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandóan pénzt akar adni, szükségem lenne rá de nem akarom hogy azt higgye a pénz miatt szeretem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Tedd félre a büszkeséged. Ha tényleg nagyon kell akkor fogadd el. Ha netán egyszer is a fejedhez vágja még mindig a kezedben lesz a legerősebb adu! Hogy mélyen megbántódsz és nem nézel rá mindaddig míg vissza nem szívja és vissza nem vesz magából.

Amúgy én sosem vágnám a barátnőm fejéhez, hogy csak a pénzemért szeret, hiszen magamtól adok neki pénzt és nem azért mert Ő kéri vagy igényli! Attól viszont berágnék, ha mondjuk elégedetlen lenne egy ajándékával amit ő csekélységnek talál...

Szóval a lényeg itt van. Amíg ő adja saját akaratából és nem te kéred/követeled tőle addig nem gáz.

2010. nov. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Moszuke ***** válasza:

hm oké most kivételesen belegondolom magam a pasid bőrébe (gondolom így barát és nem fiú-fiú közötti szoros haverság)


tehát ha csóri a nőm én ráerőszakolnám a pénzt ha akarná ha nem... plusz megmondanám neki hogy ne aggódjon tudom hogy engem és nem a pénzem szereti, ezért kérem fogadja el. nekem is jobb és neki is.

vagy valami hasonló


a lényeg hogy a kommunikálnék vele. ha ő nem kezdeményezi akkor majd én.

2010. nov. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogadd el, tedd félre, hetente egyszer hívd meg vacsizni.
2010. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mond el neki mind ezeket amit ide írtál! Vagy egyszerűen csak ültesd le és mutasd meg neki! Szerintem sok esély van hogy sikerrel jársz! :))
2010. nov. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

fordított helyzetben mit mondanátok? engem baromira bosszant, hogy nő minden körülmények között elfogadhat pénzt, a srác meg nem...

nálunk ez a helyzet. barátomnak nincs pénze fogorvosra, kisegíteném, de nem, mert férfiúi büszkeség....

2010. nov. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!