Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már veletek ilyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek ilyen, hogyan engeszteljem ki?

Figyelt kérdés
Szó volt arról hogy tegnap átmegyek a barátnőmhöz. Nem élünk együtt. Ő azt kérdezi először hogy mikor megyek haza. Elég rosszul esett,mondtam ha így áll hozzá akkor nem is megyek. Ő utána jött azzal,hogy de nem ez volt megbeszélve és azért kérdezte mert akkor úgy szervezi át a dolgait. De ha én azt hiszemh egyet csettintek és ő már ugrik akkor nem is akar velem találkozni ebben a 4 napban. Megvan sértődve,és hiába irok neki nem keres. Igaz úgy váltottuk az utolsó üzit,h ha majd lenyugodott akkor keressen. Sajnos,nagyon makacs. ha egyszer a fejébe vesz valamit az úgy is lesz. 1 éve vagyunk együtt egyébként.
2012. ápr. 29. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne is akarj több évet, fiatalok vagytok ti még ehhez.
2012. ápr. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem hogy most mi van ? :D
2012. ápr. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az hogy meg van rám sértődve a barátnőm,mert szóvá tettem neki h milyen dolog az h még ott se vagyok de már azt kérdezi h mikor megyek el.
2012. ápr. 29. 10:44
 4/7 anonim ***** válasza:
ez lehet egy ürügy rá, h mást keressen...
2012. ápr. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem h mást akarna keresi,csak besértődött és nagyon makacs.

mert nem az volt megbeszélve h tegnap találkozunk,és én menni akartam,ő meg mondta jó,és mikor megyek haza. Én meg erre ha egyből ezt kérdezi akkor el se megyek. Ő meg kiakadt h még én sértődök meg,mikor nem ez volt megbeszélve,és mit gondolok én csettintek egyet aztán ráér egész nap,azért kérdezte h mikor megyek majd haza mert akkor úgy szervezte volna át a dolgait.

2012. ápr. 29. 10:50
 6/7 étoile et lune ***** válasza:
Ha ez először fordult elő, ne akadj fent ezen. Egyszeri alkalmakon túl kell lendülni. Ne írj neki többet, nyugodjon le. Ha napokig nem keres, kapja be.
2012. ápr. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmezem, akkor nem beszéltétek meg, hogy átmész hozzá, így ő szervezett magának programot. Te mégis benyögted, hogy mennél, ezért ő megkérdezte, hogy meddig maradsz, mert akkor úgy szervezi át a programját. És még te vagy felháborodva? Szerintem egyáltalán nem jogosan, gondolom szegény lány nem akarta lemondani a programját, így próbált volna kitalálni egy megoldást, hogy mindenkinek jó legyen, erre te lehurrogod. Legjobb lenne ha bocsánatot kérnél, mert nem neked volt igazad.

Egyébként hány évesek vagytok? Gondolom 20 alattiak, mert afölött senki nem akad fent ilyeneken...

2012. ápr. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!