Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak 12évesen?

Figyelt kérdés

Előttem ül egy szép lány. Néha dumálok vele de akkor is zavarban vagyok, és hülyeségeket beszélek. Köszi a segitséget...vagy kéne valami kamu duma amivel lehetne vele beszélni...kicsi vagyok és ez még nem fejlődött ki nekem vagy de az rosszab nibncs hozzá érzékem ami szivas mert nem akarnám hogy elhappolják előlem...KÖSZI a segitséget

12/F



2012. ápr. 28. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
vegyél neki virágot
2012. ápr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Törpetacseszhwok válasza:

*Happ* elhappoltam!

amugy meg hivd el moziba vagy valami.

2012. ápr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1 magyar helyesírási könyvvel
2012. ápr. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a kamu dumát felejtsd el, mert be fogsz égni előbb-utóbb, inkább előre gondolj ki valami témát, és hogy mit mondj, így akkor nem fogsz nagyon hülyeségeket beszélni. hívd el fagyizni suli után.
2012. ápr. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen? Sehogy.
2012. ápr. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én is 12 éves vagyok és van egy csaj akibe tökre bele vagyok zúgva.Nem tudom, hogy mit csináljak.Amikor beszélgetek vele mindig zavarba jövök és az van bennem hogy legyen minél előbb vége a beszélgetésnek.És én is amikor beszélgetek vele ilyen semmitmondó témákról beszélgetünk.Ha gondolod írj privát üzenetet.(örülnék is neki, majd erősítjük egymást)
2012. ápr. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is 12 vagyok, lány, és már tök régóta tetszett egy oszt. társam, egy napon meg jöttek a haverjai, hogy járnék-e vele. :) A srác tökre meg volt szeppenve, meg minden, de tök jól elvagyunk (L) Ha te nem mered megkérni, kérd a haverjaid segítségét! ;) Sok szerencsét!
2012. máj. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Figyelj!

Nekem már van csajom,12 vagyok.

Nem nehéz hidd el én is elbaszott voltam,vagyok ebben a témában,megosztom ismereteimet: nem szabad azonnal belevágni.

1 megbizonyosodni hogy neked valo.

2 barátnőjét megkérdezni hogy szerinte van e eselyed.

3 pl pacsizni vagy ilyesmivel kezdebi

4 pl sulibulin eggyut ökörködni..

5 ha van ra eselyed hazakiserni.

6 ha az előző 5 ből min 3-4 megvan akkor megkérdezni ezt az égészet(nem fontos de érdemes)

7 pl érdemes chatelni( én pl megkérdeztem hogy mit kene tennem azt mondta ha valamit nagyon elbaszok majd szol)

8 élvezni az uj baratnődet

9 12 évesen ne számíts csókra vagy ilyesmire max puszi/ ölelés

10 érdemes megkérbi hogy jarjatok,ha nincs merszed vagy félsz h beégsz az összes pontot sms en is megkérdezheted.

2017. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó, aranyos vagy, de a kérdező azóta már kb 17 éves :D
2017. febr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!