Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsokat szeretnék! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokat szeretnék! Hogy csajozzak? (lent)

Figyelt kérdés

Eléggé zárkózott vagyok,ami sokak szerint nem valami jó pont.A mai lányok a lusta,seggnyaló,menő srácokat szeretik..Nem vagyok lusta szeretek dolgozni a kézügyességem is megvan hozzá,nem vagyok egy nyalizós se és menő se mert nem szeretek menőzni.Egy falusi legény vagyok és állatokkal is foglalkozok.Sokak szerint jól nézek ki és a testalkatomról se panaszkodhatok,elég jó kondiban vagyok!


Még sosem volt komoly kapcsolatom ezért szeretnék tanácsokat!


2011. júl. 20. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

eléggé sértő, hogy így általánosítod a lányokat

akik ilyen pasit akarnak, azokkal ne foglalkozz

rengeteg lányt ismerek, akik mindent megtennének egy olyan srácért, mint te

a vidéki, edzett fiúk vonzók, és nyugi, lesz valakid, csak ne parázz rá a dologra

16/l

2011. júl. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kommunikálj többet csajokkal,kérdezz olyanokat amik őket érdeklik legyél érdeklődő,de ne legyél nagyon nyomulós ,legyél tapintatos,segítőkész. azt ne várd hogy a csajok csak úgy oda fognak menni hozzád,neked kell kezdeményezned nem tudom hogy szoktál bulizni? mert ott könnyű a csajozás
2011. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Korod?
2011. júl. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Tényleg ne általánosíts, én örülnék egy ilyen társnak. :)

16/L

2011. júl. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

először is, ha komoly kapcsolatot akarsz ne általánosíts ..mint pl.: ez "A mai lányok a lusta,seggnyaló,menő srácokat szeretik.

Mert van jó pár lány aki nem ilyen. mint többek között én

Próbálj meg eljárni valahová vagy barátok által megismerni embereket

2011. júl. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
kor lemaradt bocsi 16L
2011. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat és a lányokról elfelejtettem írni hogy tisztelet a kivételnek mert vannak akik azért nem olyanok!:)

egyébként 15 leszek nemsokára!:):)

2011. júl. 21. 09:44
 8/12 A kérdező kommentje:

Ja és azt elfelejtettem írni hogy nem járok bulizni sűrűn de néha-néha azért eljárok,csak unokatestvéremmel szoktam járni le a tóra a kocsmába(nem inni beszélgetni:) )

A tón mondjuk nagyon jó csajok vannak.;)

2011. júl. 21. 09:51
 9/12 anonim ***** válasza:
mondjuk ennyi idősen nem tudom miért kell csajozni, na mindegy
2011. júl. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mindjárt 15 évesen már lehetne..

Osztálytársaim már 4.-ben smároltak 5.-ben már kúrálni akarták a csajukat!:S

Egy kicsit elmaradtam tőlük..:(

2011. júl. 21. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!