Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jelent valamit? Több Ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelent valamit? Több Ő mint egy egyszerű barát?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon jó barátom. Néha úgy érzem szerelmes belém. Vannak pillanatok, amikor kicsit olyan mintha én is belé. De aztán rájövök hogy mégsem. De ma azt álmodtam hogy járunk és szerettem, éreztem hogy szeretem. Ez jelent valamit? Vagy ezeknek az álmoknak nincs jelentősége?

Ja és bocsi, tudom hogy álmos kérdés van de érdekel a véleményetek=)


2009. jún. 22. 16:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ilyen nekem is volt, elvileg érzel valamit iránta! lehet, h szereted a tudat alatt!
2009. jún. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
igen, szerintem is ez lehet :S néha mikor csak úgy vagyunk és hozzámér olyan... de ha jobban belegondolok rájövök hogy nem szeretem úgy
2009. jún. 22. 16:33
 3/18 anonim ***** válasza:
tetszik külsőre?
2009. jún. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

igen, nagyon jól néz ki.

De szerelmes egy másik srácába vagyok, 2 éve, bár az viszonzatlan:S

2009. jún. 22. 16:38
 5/18 A kérdező kommentje:
*srácba, bocsi:)
2009. jún. 22. 16:38
 6/18 anonim ***** válasza:
értem... akor lehet csak az van, h bejön neked mitn pasi
2009. jún. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
hát úgy igen... de én nem hiszek ezekbe az álom dolgokba de mégis lehet benne valami. mert álmomba éreztem hogy szeretem...
2009. jún. 22. 16:44
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy valakibe, az úgy jön, mint egy orkán, és alig tudod a felszín alá tuszkolni. Ahol kérdéses, hogy szerelmes vagy-e, az nem szerelem, szerintem.
2009. jún. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
pedig az álmok súgnak valamit. ha álmodban érezted, akkor valójában is szereted csak lehet az a viszonzatlan szerelem zavar be!
2009. jún. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
igazad lehet :)) akkor majd kiderül egyszer szerinted..?
2009. jún. 22. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!