Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feltétlenül szükséges az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltétlenül szükséges az hogy már a párkapcsolat elején meglegyen a vonzalom (kémia) a két fél között?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 27. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
nein
2012. ápr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A vonzalomra szükség van igen. Persze előfordulhat, hogy a felek cska később kezdenek el vonzódni egymáshoz, de akkor is ott van a vonzalom.
2012. ápr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem árt
2012. ápr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen párkapcsolat lenne az ahol ez nincs meg? Ja tudom..... érdek: pénz, szép autó, jól mutatok mellette stb.stb. Ezen utóbbinál nem, de ha egy jól működő kapcsolatról besézlünk, akkor igen, kell.


Ha nincs meg, ne kezdj bele.

2012. ápr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül szükséges. Csak ajánlott, de szerintem vonzalom nélkül értelme sincs elkezdeni.
2012. ápr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, hogy a srác a haverom volt évekig, fel sem merült soha, hogy bármi lehetne köztünk. Aztán egyszer csak elkezdett izzani köztünk a levegő... Együtt voltunk utána másfél évig, életem egyik legnagyobb szerelme volt. Szóval nem feltétlenül van kémia már az elején.
2012. ápr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod hogy csak haverok voltatok.... A párkapcsolat elején már megvolt a kémia. Nem de? Addig eszetekbe sem jutott, hogy kapcsolatot kezdjetek amíg nem volt meg. Előbb meg kell várni azt a kémiát, hogy legyen kapcsolat, mert baromira nem biztos hogy bármikor is meg fog jönni.
2012. ápr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy így. Igen, attól, hogy nincs kémia két ember között, később még kialakulhat és lehet belőle kapcsolat, de az valóban fura, ha úgy kezdesz valakivel kapcsolatot, hogy nem vonzódtok egymáshoz.
2012. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!