Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátnőm? Féltékennyé akar tenni?

Figyelt kérdés
A barátnőm számomra feltűnően sokat foglalkozik azzal, hogy ki nézte őt meg, melyik pasi nyomul rá, ki akarja elcsavarni éppen a fejét, ki bókolt neki éppen, és ezeket el is újságolja nekem rendszeresen. Mondtam már neki, hogy ez nekem nem esik jól, de elejtett megjegyzéseiből azt érzem, hogy ha nem is mondja el, fontos neki, hogy tessen más férfiaknak is. Mellette nagyon szemmel tartja, hogy én esetleg milyen nővel kerülhetnék kapcsolatba, rákérdez mindenkire, még tavalyi gyanús lányokról is kérdezget, akikkel már hónapok óta nem láttam, és nem is akartam tőlük soha semmit. Megbízom benne, nem hiszem, hogy megcsalna, én sem csalnám meg, soha nem is adtam neki alapot féltékenységre. De mégis miért csinálja ezt?

2012. ápr. 27. 09:20
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
26 F, barátnőm 23
2012. ápr. 27. 09:23
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Érdekes, az én barátnőm is 23 éves volt, pontosan ugyan ezért (is) elhagytam.
2012. ápr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De mi az oka, hogy egy lány ezt csinálja? Valami oka csak van...
2012. ápr. 27. 09:31
 4/18 Dottorre ***** válasza:
Nem tudom mit írjak ide, hogy nyomdafestéket tűrő legyen a hozzászólásom. A barátnőd egy kicsit butább a koránál, más értékrendje van, mint amilyennek kéne lennie a korában. Az a helyzet, hogy lehet, hogy nem ártana új barátnő után nézned, amíg még nem lehetetlenít el az élettől, miközben ő éli a sajátját.
2012. ápr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
igen
2012. ápr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is éretlen, úgy viselkedik mint egy 15 éves tini. Ez lehet a nevelés vagy a környezet hibája, végülis a Te szempontodból tökmindegy. Egyszerűen közöld vele hogy ha radikálisan nem változtat magán akkor elhagyod. Ha szeret, akkor változni fog, ha pedig elhagy akkor úgyis mindegy, előbb-utóbb (de inkább előbb) váltott volna magától is.
2012. ápr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

Sztem is enyhénszólva butább a koránál

XD

2012. ápr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azért ne egy buta libát képzeljetek el, aki visító hangon affektálva szétkiabálja a friss infókat, szóval ennyire nem durva a helyzet. Csak, mondjuk, otthon, valami programról hazaérve megjegyzi, hogy "XY nagyon megnézett minket", mire én megkérdezem, hogy "és ez miért fontos?", erre ő: "hát, máskor nagyon kedves szokott lenni velem, szerintem több van a szemében barátságnál". És akkor ilyesmikből minden hétre jut egy, XY személye változó. Mióta szóltam neki, talán ritkább, de pár napja megint előjött egy ilyesmi eset, ebből gondolom, hogy ez neki továbbra is fontos.
2012. ápr. 27. 10:36
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarok hülyének tűnni,de nem lehet hogy 3-asban akarja csinálni valakivel??? :S Nem ez lenne az első eset.
2012. ápr. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Kizárt.
2012. ápr. 27. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!