Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátnőm? Féltékennyé akar tenni?

Figyelt kérdés
A barátnőm számomra feltűnően sokat foglalkozik azzal, hogy ki nézte őt meg, melyik pasi nyomul rá, ki akarja elcsavarni éppen a fejét, ki bókolt neki éppen, és ezeket el is újságolja nekem rendszeresen. Mondtam már neki, hogy ez nekem nem esik jól, de elejtett megjegyzéseiből azt érzem, hogy ha nem is mondja el, fontos neki, hogy tessen más férfiaknak is. Mellette nagyon szemmel tartja, hogy én esetleg milyen nővel kerülhetnék kapcsolatba, rákérdez mindenkire, még tavalyi gyanús lányokról is kérdezget, akikkel már hónapok óta nem láttam, és nem is akartam tőlük soha semmit. Megbízom benne, nem hiszem, hogy megcsalna, én sem csalnám meg, soha nem is adtam neki alapot féltékenységre. De mégis miért csinálja ezt?

2012. ápr. 27. 09:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Akkor viszont tényleg fura felfogása van. Ülj le és beszéld meg vele.
2012. ápr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kezd el te is mondogatni neki, hogy éppen ki akart rádmászni, meg.....stb. Figyeld a reakciót, mit szól hozá. Remélhetőlag szarul fog esni neki és akkor majd rájön, hogy ezt nem kéne.
2012. ápr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A végkifejletre kiváncsiak lennénk, leírod majd?
2012. ápr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Ha látja hogy egy kicsit sem vagy féltékeny abbahagyja.
2012. ápr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ennyi infóból elég nehéz rájönni a miértre.

Vannak olyan emberek (és nem csak nők, és nem korfüggő), akiknek igenis nagyon fontos a környezet visszajelzése, de ez általában teljesen ártatlan dolog. Egyszerűen csak szeretnek tetszeni, és ezzel nincs is semmi baj. Az általad leírtból én erre gondolnék.

De az is lehet, hogy tőled várna több bókot, megerősítést és így szeretné "kierőszakolni". Igazából erre Neked kellene rájönni.

2012. ápr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem azért csinálja, mert kevés az önbizalma. Bókolj neki te is, hátha sikerül visszaépíteni az önértékelését és nem lesz többé szüksége másoktól megerősítésekre. Különben is fontos, hogy te is dicsérgesd, ha esetleg nem teszed.
2012. ápr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

#15, 16: Nagyon sokat dicsérem, és tényleg tetszik nekem, de gyakran elhárítja a bókjaim, mert nincs megelégedve magával, mondván, elfogult vagyok. Tényleg szép, természetes, aranyos, mosolygós, jó kisugárzású, eleven lány, sportos alakja van, ha lemegy futni, akkor néha befütyülnek neki (ezekről természetesen értesülök akkor is, ha nem vagyok jelen), szóval egyáltalán nincs miért szégyenkeznie, de valami miatt úgy szeretne kinézni, mint egy piszkafa topmodell. Miért nem elég neki, ha nekem tetszik? Miért másoknak akar tetszeni, mikor tőlem megkapja az elismerést?


#12: A taktikádnak nem vagyok híve, szerintem ez nem építő megoldás a problémára.


#14: Nem vagyok jó színész, ha valami nem tetszik, azt megmondom. Cserébe én sem játszom másokkal, és nem vagyok hajlandó tartósan egy ilyen játszmában részt venni.

2012. ápr. 27. 15:56
 18/18 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok.

Akkor meg is van a válaszod. Nincs megelégedve magával. És persze, hogy Neked akar tetszeni, de szeretné, hogy büszke lehess rá. Nem azért akar tetszeni másoknak, hogy felszedje őket, csak önbizalmat szerez belőle.

2012. ápr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!