Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből még lehet valami? (bőv....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből még lehet valami? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Kb 3 hete szakítottam a barátommal( nem voltunk sokáig együtt, csak pár hétig). Az ürügy amit kitalált, az részben igaz, de azért nem feltétlenül szakító ok(konkrétan azt mondta, hogy nem illünk össze-ami szerintem nem igaz- és mások a céljaink, más irányba tartunk és még sok mást is mondott.


Lementettem a beszélgetéseinket és azt vettem észre a szakítás előtti és utáni üzenetekben, mintha 2 különböző ember írta volna.

A szakítás előttiekben olyan kis romantikus volt és érdeklődő, az utániban meg úgy beszélt mintha haverok lennénk és tejesen érdektelen, hogy mi van velem(amikor szakítottunk azt szerette volna, hogy jóban legyünk).


A kérdés: ha nem is most, de a jövőben valamikor lenne még esély arra, hogy újra összejöjjünk, vagy teljesen halott az ügy és próbáljam magam túltenni rajta? Elvégre nem történt semmi olyan(pl megcsalás) ami miatt ne lenne meg a bizalom. 20L


2012. ápr. 24. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:

"Elvégre nem történt semmi olyan(pl megcsalás)"


Ebben az ő részéről sincsenek kétségeid? Nekem is hasonlót mondott az exem, miután csomószor megcsalt, mert azt nem merte elmondani.

2012. ápr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szerintem nem volt ilyen és okot sem adtam rá.
2012. ápr. 24. 22:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha teljesen át tudott váltani haveri szintre,és jött a sablon dumákkal,akkor ebből már nem hiszem hogy lesz valami,mert túltette magát már rajtad.
2012. ápr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sem adtam okot neki rá, amúgy meg a megcsalás pont olyan dolog, amire nem lehet okot adni, úgyértem nincs rá mentség. De hagyjuk ezt mert egyáltalán nem biztos, hogy ez van a dologban, csak nekem ez a tapasztalatom...


A lényeg, hogy ha ennyire megváltozott, "kihűlt" irántad, akkor sajnos nem valószínű, hogy később lehet több.

2012. ápr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az egy dolog, hogy szerinted összeilletek, de ő meg valószínűleg rájött, hogy nem fog tudni szeretni, ennyi.

teljesen egyértelmű, hogy miért mondta, legyetek jóban, mert nem akart megbántani, de attól még nem akar veled járni..

2012. ápr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem úgy tűnik, hogy ez ennyi volt...
2012. ápr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem fogom pazarolni rá az időmet.
2012. ápr. 25. 05:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!