Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kivel van a probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kivel van a probléma?

Figyelt kérdés

A volt barátom elhagyott már néhány hónapja,de maga sem tudta megindokolni,hogy miért. Sokáig tipródott,mert megbántottam egyszer,és rettentően sértődékeny típus. Nemrég hallottam a bátyjától,hogy mikor összevesztünk,napokig zokogott . A veszekedés után nem érzett már szerelmet,és hiába kértem,hogy beszéljük meg,tisztázzuk,ő nem akarta. Próbáltam visszakapni,nem akarta újra. Azóta nincs barátnője. Ha meglát valahol az utcán,nagyon lenézően néz,és azt hiszi magáról,hogy ő az isten. Köszönni is alig akar.

Nekem persze hiányzik,és mindent megtennék,hogy együtt legyünk,de úgy tűnik,nem érdeklik a lányok mostanság. Se én,se más.


2012. ápr. 24. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Lépj tovább. Nem érdemel ennyi gondolkodást. Aki nem képes tisztázni a dolgokat, és megbeszélni, csak hisztizik, mint valami kamaszlány, az nem érdemel többet. Majd megtanulja egyszer, hogy Férfiként kellene viselkedni. De akkor te már találtál oylat, aki meg is érdemel!
2012. ápr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem érdemes istennel kezdeni! Hagyd csak ott a tronján.
2012. ápr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a fiú jobban jár ha valami lágyabb nővel foglalkozik a jövőben mivel annyira érzékeny,te pedig inkább valami erősebb jellemű férfit nézz magadnak akit ha meg is bántasz ezzel-azzal,kis idő után képes megbocsátani.
2012. ápr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :))

Igazából az bánt,hogy helyre szeretném hozni a dolgokat,mostmár tudom,hogy kellene vele bánnom. Egyébként abszolút nem voltam sértő,vagy kegyetlen,szerintem túlérzékeny,sajnos ezzel együtt is nagyon szeretem.

Csak rosszul esik,hogy nem ad magyarázatot,és így nem bírok továbblépni.

2012. ápr. 24. 16:25
 5/7 A kérdező kommentje:
A szakítás óta amennyire tudtam,minden szempontból pozitívan változtam. Edzésekre jártam,többet tanultam,kedvesebb lettem,nagyon figyelek az emberekre, az érzésekre,átértékelődött az életem,más az értékrendem..Ha újrakezdhetnénk,talán értékelné..De sajnos ahhoz fel kell keltenem az érdeklődését..
2012. ápr. 24. 16:32
 6/7 anonim ***** válasza:
A pozitiv változásaidat gyümölcsöztesd a következö kapcsolatodban. Ezt a (bocsi de szerintem holyagot) meg felejtsd el mielöbb. A köszönésére se tarts igényt. Ha netán visszakönyörögnéd magad hozzá, akkor lenne csak igazán föisten, atyauristen. Ne tedd azzá!
2012. ápr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hagyd egy kicsit, ne keresd, 1 hónap múlva kérdezz rá újra, ha akkor sem akarja újrakezdezni, veszett ügy ..
2012. ápr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!