Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Excsajos probléma a barátomnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Excsajos probléma a barátomnál: szerintetek aki nem fogyatékos, az ír ilyeneket a volt barátjának?

Figyelt kérdés

Szeretlek, remélem hamarosan az enyém leszel A-Z-ig, imádok benned mindent stb...


Nos, ilyen témájú sms-ekre bukkantam a barátom telefonjába!

Elkezdtem ezután kiabálni a barátommal, hogy mi a jó isten folyik itt...


Tudni kell, hogy mielőtt összejöttünk azelőtt ismerkedtek ők kb. 1 évvel, állítólag a barátom mondta neki, hogy nem akar tőle semmit, így abba is maradt a dolog! Viszont ez a lány azóta( röpke 2 éve) ostromolja a barátomat.


Ezek után pedig elbizonytalanodtam, hogy a barátom biztos nem ad e rá külön okot, hogy ilyeneket írogasson ez a lány...


Szerintetek tényleg vannak ilyen levakarhatatlan, buta lányok, akik ezt művelik úgy hogy nincs viszonozva?

Csak mert az én önbecsülésembe sehogy se férne bele, hogy ilyeneket írogassak...


Elbizonytalanodtam a barátomba bevallom.

Szerintetek gáz, ha írok a lánynak, hogy szeretnék vele beszélni, tisztázni ezt a dolgot?? Teljes nyugalommal gondoltam, semmi szidás nélkül, csak hogy kiderüljön a barátom hogyan is viszonyul hozzá valójában!


2012. ápr. 22. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:

vannak ilyenek nem biztos, hogy a párod a hibás sőt.

remélem megoldódik a helyzet:)

2012. ápr. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom azért gyanakodnék hogy nincs e valami a háttérbe, vagy nem hitegeti e a csaj vajon ...

nekem a volt barátom össze vissza csalt, előttem meg nagyon adta a szépet..úgyh nem tudom, te tudod milyen a pasid

2012. ápr. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*hitegeti a csajt
2012. ápr. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

valszeg kúrja csak.

de mivel veled van,ezért érzelmileg hozzád hű.

2012. ápr. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Odaig olvastam h smseket talaltal a baratod telefonjaban. Nos az en bnom ha hozza is nyul a telefonomhoz nem nezegeti a privat dolgaim hiaba osztok meg vele mindent, van ami csak az en dolgom.

Te se nezegetned, most nem lenne itt a kerdesed.

Amugy van ilyen csaj, nekem is volt. Es ugy erik el a celjukat h megrontjak a kapcsolatot h a kiszemelt bnoje elbizonytalanodjon es veszekedesek legyenek stb. es kihez rohan a fiu kis vigaszert az otthoni kaoszbol....

2012. ápr. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kapcsolat alapja a bizalom. Ha nem bízol már benne, akkor megette a fene. Ha nem beszélt az üzenetekről semmit, akkor jó alapod van a bizalmatlansághoz, de ha jelezte (amit kétlek, mert akkor szintén nem kérdeznél itt) akkor nincs gond. Szerintem vagy beszéld meg barátoddal a helyzetet higgadtan, nyugodtan, vagy dobd. Mert ha titkolózik és ilyen dolgokról, akkor valószínűleg van tényleg valami háttértörténet vagy folyó viszony.
2012. ápr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Csak mert az én önbecsülésembe sehogy se férne bele, hogy ilyeneket írogassak... "


ezzel én is pontosan így vagyok. sőt, továbbmegyek, nemhogy nem írogatnék, még csak nem is koslatnék egy pasi után. ha pedig megmondta a szemembe, h nem akar semmit, akkor pá, ennyi volt. szóval elképzelhető, h a pasid ad rá okot. kimenő sms-ek között nem nézted, h a pasid válaszolt e?

a lánnyal ne beszélj, mert fegyvert adsz a kezébe! tudatod vele, h nem bízol a pasidban, a háta mögött kutakodsz. előnyhöz juttatod, és ki tudja, az is lehet, h össze vissza kamuzna, h a pasid így hitegeti, meg úgy szereti, te pedig elhinnéd. mindenképp a pasiddal beszéld meg.

sztem olyan csaj nincs, aki ha kell, de durván elküldenek, és mégis írogat. talán nem elég erélyesen közölte vele a pasid. beszéld meg vele higgadtan, h ilyen nem fér bele egy kapcsolatba.

2012. ápr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A kimenő üzeneteket nem menti a telefonja, de rafkós voltam és megnéztem a kézbesítési üzeneteket, nem volt közöttük neki címzett sms!


Tudom, hogy aljas dolog volt belenézni a telefonjába, de éreztem, hogy meg kell néznem... Rosszul érzem magam emiatt, dehát muszáj volt a lelkemnek!


Igen tegnap este óta én is gondolkodtam tényleg butaság lenne tudatnom a csajjal, hogy kutakodom... Gondolja csak azt, hogy minden szép és jó! :)

2012. ápr. 23. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!