Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El vagyok keseredve. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vagyok keseredve. Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Mult heten elkovettem egy olyan hibat h a pasim kerese ellenere beugrottam a boltba ahol dolgozik de ugy mint vasarlo vasarlasi szandekkal. es vasaroltam is. Erre o megsertodott es egy hetig nem is adott hirt magarol. Mire en felhivtam es mikor elnezest kertem tole ram rakta a telefont. Akkor kuldtem neki egy uzit miben elmondtam neki h megertem h nem akar beszelni velem de mondja el h miert van igy beragva ram. a valasza a kovetkezo volt: "lepjunk tul az egeszen. egy kellemetlen szituacioba hoztal mult heten mikor mondtam h ne ugorj be a boltba. akar elveszthettem volna a munkamat. Ha te nem tudod tisztelni amit mondok akkor en sem tudlak tisztelni teged. Sot mi tobb ezen a heten ne gyere be a munkahelyre mert nagyon merges leszek!" Most mit csinaljak? ez azt jelenti h vege?????
2008. ápr. 19. 07:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy eleve szakítani akart - vagy uralkodni rajtad. Én azt mondom, hagyd ott, mert ebből jó nem nagyon lehet.
2008. ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Szerintem lépj túl rajta. Vagy nagyon rossz passzban volt a pasid (de az nem tarthat 1 teljes hétig szerintem), vagy nem érdemel meg téged. Én ez utóbbira voksolok.


Ha küldenél neki egy SMS-t azzal a szöveggel, hogy "Számodra akkor mi a fontosabb, a munkád, vagy én?" gyanítom, hogy a munkáját fogja választani. Úgyhogy én azt kívánnám neki a helyedben, hogy éljen soká együtt a főnökével, ha őt annyira szereti!


Ha nem akarsz vele szakítani, akkor viszont mindent meg kell vele beszélned. Akkor tudsz továbblépni a problémán, ha a valódi okokat kiszeded belőle és együtt megoldjátok. Lehet hogy el akar hallgatni előled valamit, az is lehet, hogy valaki zsarolja őt, esetleg figyelik őt a munkahelyén és téged nem akar belekeverni. Rengeteg variáció van, és a te feladatod, hogy kiszedd belőle azt ami őt nyomasztja. Ez nem feltétlenül lesz kellemes dolog, mert az is lehet, hogy valaki más tetszik neki és ő egyszerűen a legkönnyebb utat akarja választani, hogy lezárja a veled való kapcsolatot. (És nem akar egyértelműen nemet mondani, mert nem képes rá, túl puhány hozzá... avagy nem akar megbántani és inkább bizonytalanságban hagy, ami még rosszabb.)


Így-vagy úgy, de tiszta vizet kell önteni a pohárba. És mivel látatlanban úgy tűnik, kettőtök közül te vagy az érettebb, illetve számodra fontosabb a békülés, ezért ezt neked kell kezdeményezned. Vagy vállalod, hogy türelmes leszel vele szemben és kineveled őt... vagy keress magadnak egy igazi férfit.

2008. júl. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
TE OLYAN SÍK VAGY,MÁR BOCSI!KOMOLYAN,OTT VOLT A KÖZELEBBI BOLT,AKKOR MÉG JÓ HOGY ODA MÉSZ BE,NEM A 2 KM-REL ARÉBB LÉVŐBE!!!!MEG AZÉRT MIÉRT RUGJA KI AFŐNKE HOGY BEMÉSZ VÁSÁROLNI???NEM LEHET HOGY VOT VALAKIJE????SZRINTEM EZ ÁLLHAT A HÁTTTÉRBEN...
2010. nov. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
/:)
2011. jún. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tuti hogy van valakije....
2015. dec. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!