Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El vagyok keseredve. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vagyok keseredve. Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Mult heten elkovettem egy olyan hibat h a pasim kerese ellenere beugrottam a boltba ahol dolgozik de ugy mint vasarlo vasarlasi szandekkal. es vasaroltam is. Erre o megsertodott es egy hetig nem is adott hirt magarol. Mire en felhivtam es mikor elnezest kertem tole ram rakta a telefont. Akkor kuldtem neki egy uzit miben elmondtam neki h megertem h nem akar beszelni velem de mondja el h miert van igy beragva ram. a valasza a kovetkezo volt: "lepjunk tul az egeszen. egy kellemetlen szituacioba hoztal mult heten mikor mondtam h ne ugorj be a boltba. akar elveszthettem volna a munkamat. Ha te nem tudod tisztelni amit mondok akkor en sem tudlak tisztelni teged. Sot mi tobb ezen a heten ne gyere be a munkahelyre mert nagyon merges leszek!" Most mit csinaljak? ez azt jelenti h vege?????
2008. ápr. 19. 07:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén?A pasid egy hisztis picsa!Hacsak nem himringyóként dolgozik,nem értem,hogy miért zavarja,hogy beugrasz a melóhelyére.Nem kell nagy lamurt lejátszani,hanem szóbaállni a másikkal,meg mosolyogni,hogy örölök,hogy láttalak,majs este talizunk,és kész.Dolgoztam boltban,és soha semelyik főnököm nem hisztizett,hogy a Kedvesem beugrott,ha arra járt,főleg,ha 2-3 perc alatt már újra a munkámmal foglalkoztam.

Hogy most ezt hogyan értette nektek kell tisztázni,de szerintem nincs minden rendben egy ilyen kapcsolattal.Ée kellene ülnötök és megbeszélni.Neki megindokolni,hogy miért veszítheti el a munkáját,ha egy hozzá közelálló beugrik a boltba.Tisztázzátok.

2008. ápr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Koszi a hozzaszolast. Ezen ragom magamat mar egy hete h elrontottam vmit. mert h gondolom az akarata ellenere mentem oda. de elotte probaltam hivni csak nem vette fel a telefont. lehet h rosszul dontottem es inkabb a messzebb levo boltba kellett volna mennem. de en sem ertem h miert veszti el vki a munkajat ha a baratnoje vasarolni megy az adott boltba megveszed a cuccost es elmesz avval nem tartasz fel senkit sem. szerintem.

a problema nem akar tobbe beszelni mert elojon a tema es levagja a telefont es ekkor irta a fentibb uzenetet. azota nem kerestem.

2008. ápr. 19. 08:33
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

szia.


Hallod nagyon gáz palid van.Ahelyett hogy örülne, hogy beugrasz hozzá mert látni akarod... ilyen egy ekét...már bocs.Nem hiszem hogy akkora gáz lenne h. ezért kirugnák.Sz.tem v.mi más van a sztoriban!

Hallod nehogy már te fuss utánna.Ha ezért behisztizett,mi lenne ha v.mi komolyabb dologról lenne szó?!

Biztos szereted, de inkább várd meg hogy ő jelentkezzen.

2008. ápr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ez nekem nagyon úgy tűnik, hogy csak valami ürügyként szolgált a szakításra. Nem volt előtte valami probléma? És ehhez még hozzájön, hogy úgy érezheti, ő a főnök a kapcsolatban és mindig az van, amit ő mond, most pedig mivel az ellenkezőjét tetted, szarul érzi magát, mert látja, hogy nem tud befolyásolni.

Szerintem néha ellent kell tudni mondani, mert igazából akkor látod, hogy hogyan viselkedik, ha nem az történik, amit ő akar. Ekkor látszik, milyen ember is ő valójában...

2008. ápr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hat igen. Eddig nem volt vele gaz minden heten egyszer beugrottam hozza es mivel esti muszakot csinal igazandibol alig van forgalom, tehat nem gatolod a munkat sem. es mindig orult neki sot mi tobb o mondta. Elotte nap bent voltam nala akkor rakerdeztem nem e gond azt mondta nem. bar mar lehetett erezni h nem olyan kozvetlen tehat nem adott puszit a szamra, meg semmit, csak mikor elmentem szolidan atolelt de az nem affele baratnoi oleles volt... akkor ereztem a tavolsagot de gondoltam van egy rossz napja mindenkinek van. nem is feszegettem meg ugralgattam a nyakara o tartotta a tavolsagot en is ahhoz kepest vagy 3 oran keresztul ott voltam, mert mikor menni akartam mindig vmi masra terelodott a dolog. aztan lehet h kaphatott egy figyelmeztetest a fonoketol de epp ezert csak vasarolni mentem. en nem ismerek semmilyen fonokot aki azert kirugott volna vkit mert a baratnoje a boltba bemegy vasarolni es csak annyi volt, semmi beszelgetes cirkusz jelenet semmi. tenyleg lehet h ez igy pont kapora jott neki ez az urugy h szakitson, es igy meg indokot sem kellett talalnia. de ez meg egy akkora szemet dolog mert igy en erzem magam hibasnak kozben nem is vagyok az csak annyiban h ignoraltam a kereset... meg azert eleg erdekes szakitas ez igy. szerintem mindenki megerdemel annyit h azt mondod h vege es kesz de nem megalazni a masikat igy, szerintem. ez azert szemet huzas barki reszerol is. Na mindegy igy jartam...
2008. ápr. 19. 09:34
 6/15 anonim ***** válasza:
Ennek a pasinak mi a baja? Miért fájt az neki, hogy te beugrottál hozzá? Sok pasi ilyenkor kiugrik a bőréből az örömtől. Bocs, hogy ezt mondom, de nagyon hülye a pasid. Mi az, hogy elveszthette volna a munkáját? Butaság. És még te kérsz tőle bocsánatot, h bocs, h beugrottam? elég hülyeség, sztem beszéld meg vele. én a helyedbe már az sms-be azt írtam volna, hogy hagyjuk egymást a francba.. ha ez neked baj akkor így jártál.
2008. ápr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha ez nem jelenti azt az ő részéről hogy vége, akkor zárd le te. Már bocs de az sms szövege elég bunkó. Mi az hogy ha nem azt teszed amit mond akkor nem tisztel?Ráadásul egy hétig nem keresett? Fene tudja. Nem volt egy másik csajszi is a boltban? Neked nem kell bocsánatot kérned.Ugyan miért? Keress egy olya pasit aki szeret és nem akarja megszabni mit csinálj.Komolyan mondom akkora patáriát csap abból, hogy bementél a boltba, mintha loptál volna. Én a te helyedben igenis oda mennék vásárolni ha az van közel és úgy viselkednék, mint egy vásárló.Se puszi se pá... Aztán duzzogjon, ha neki az a jó. Olyan mint egy gyerek...

Bocs ha szarul esett amit írtam. Kitartást és sok sikert a későbbiekre. Szerintem akkor is jobbat érdemelsz!

2008. ápr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 tade ***** válasza:
SZia. Hat eleg gaz szituacio en egyszer kerultem ilyen helyzetbe....mikor a baratom azt mondta, hogy "Ha rendes leszel es jol fogsz viselkedni a jovobeli kapcsolatunkban akkor ha idekoltozol nem kell kifizetned a haz felet-mert o kulfoldon lakott) Na ekkor en ugy bepipultam, hogy ugy helyreraktam, hogy 1 hetig nem hallott rolam, megmondtam neki, hogy en senkinek nem vagyok kutyaja szolgaja, ha nem akar kulfoldi baratnot, akkor keressen maganak a haza tajan stb....mar a 3. nap sirt utannam mint a kiskutya es konyorgott, hogy bocsassak meg neki, hogy o nem ugy gondolta....na azota mar itt lakom vele es minden a legnagyobb rendben...Nezd...Az erzelmi zsarolas a leggusztustalanabb dolog....es legroszabb az, ha valaki hagyja magat!!!! NE engedd, hogy felulkerekedjen rajtad....legy igazi no, legyen onbizalmad es tartasod...tudom neha kegyetlen dolog hidegnek lenni es azt mutatni, hogy igenis ura vagyok a helyzetnek, mikor belul majd sirva fakadsz es a szived majd kiugrik a szadon....de tul kell lepni es kesz....MOnd meg neki kerek-perec, hogy ez neked igy nem jo....ne csak az legyen amit o akar,hogy csak Te tiszteld....a kapcsolat 2 emberen mulik 2 ember kolcsonos tiszteleten, szereteten es megbecsulesen valaimt bizalman....ha o mar ugy gondolkozik, hogy "Te tiszteld amit en csinalok....." Akkor az regen rossz.....Ezek olyan szanalmas kifogasok, ha szakitani akar...ebbol is latszik, hogy Te elotted nagy ferfinak tartja magat, de nem eleg ferfi, ha nem meri a szemedbe mondani, hogy o ki szeretne lepni ebbol a kapcsolatbol, inkabb szanalmas kifogasok moge bujik....en ezen a helyedben elgondolkoznek....
2008. ápr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig, mit írtak a többiek, de gondolom hasonlót, mint amit most én fogok. Szóval ez a pasi egy szemét- már bocs! Az a baja, hogy törődsz vele???Szerintem még az a csoda, hogy Te nem hagytad ott! Szerintem engedd el a fenébe, és keressen magának egy olyan lányt, aki le se bagózza a munkahelyét- meg őt magát se...

Sok sikert, és kívánom, hogy találj egy jobbat, aki megérdemel Téged! :)

2008. ápr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a sok hozzaszolast. Azota sem bekult ki velem. en meg ugy erzem en vagyok a hibas h a kerese ellere odamentem vasarolni de a fene sem gondolta h ez olyan nagy baj... most mar tudom nem kellett volna... megsporoltam volna egy vitat de az is igaz a valodi enje kijott. en ebbol nem csinaltam volna ekkora patariat forditott esetben... velem is elofordult mar h a volt baratom meglepett a melohelyen es nem jokor jott de nem kuldtem el a fenebe es nem igy... Mindenesetre koszonok mindent...
2008. ápr. 21. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!