Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy megkérje a kezem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pcsillus kérdése:

Mit tegyek hogy megkérje a kezem?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve hogy együtt vagyunk és én már szeretnék babát is!De az ő válasza a házasságra és a babára az hogy majd egyszer!De én attól félek hogy belefogok fáradni a várakozásba!Mit tegyek ghogy megváltozzon a véleménye?
2008. ápr. 18. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Semmit, ezzel a nyavajgással csak el fogod magad mellől kergetni a párodat. Nem szabad siettetni az ilyen dolgokat, a házasság, a baba egy életre szóló döntés, ezt jól át kell gondolni. Az egy év még nagyon kevés, nem tudom, hány évesek vagytok, de várj nyugodtan. Nem értem, miért sietsz annyira. Ha szeretitek egymást, az a papír miért számít neked annyira?
2008. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem fog megvaltozni a velemenye es ha teherbe esel sem fog csak a lelkiterror erni, hogy azert estel teherbe, hogy elerd a celod: felesegul vegyen.

En csupan 3 evig vartam a csodara ami soha nem tortent meg. Aztan csinalt egy csunyat en meg kirugtam. Miutan talaltam mast aki 2 honap utan jelezte nosulesi szandekat, mar az eredeti kirugott jelezte, hogy meggondolta magat....

Dragam, nincs recept! Egy ferfi vagy nosulni akar, vagy nem. Az esetek nagy tobbsegeben pedig azok akik nem szeretnek nosulni mindig olyan not vesznek el, hogy igy utolag mi a kis szende aranyos kislanyok elcsodalkozunk...es ugyan velunk boldogok lettek volna, de mi nem kellettunk akkor....

Ne akard, hogy olyan vegyen felesegul, aki nem akar elvenni felesegul!!!!

2008. ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem szabad siettetni, azzal csak elüldözöd. A pasik nem buknak az ilyesmire. Várj aranyosan, és próbáld meg amolyan észrevétlenül meggyőzni róla, hogy milyen jó is lenne... csak apróbb dolgok, és ne bukj le.

Ha azt tapasztalod, hogy nem akarja feszegetni a témát, és nem tetszik neki, akkor hagyd abba. Várj vele, én nem tudom hány éves vagy... De gondolj bele, ha ő így áll az egészhez, és fél az elkötelezettségtől, meg mindentől, akkor talán nem ő az a férfi, akit te keresel.

Lehet, hogy tényleg csak fél tőle, adj neki időt. 1 év nem olyan sok! És a házasságnak jó esetbe azért mégiscsak örökre kéne szólnia, vagy legalábbis nem 5-10 évre! Sajnos ma már nagyjából ennyi ideig szólnak a házasságok.

2008. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de te 1 év alatt ennyire ismered? A legtöbbeknek egy élet is kevés! Én nem szeretnélek kioktatni, csak a véleményemet írom le! Szerintem még nagyon korai, én biztos nem gondolkodnék így! És ha erőlteted a dolgot, nehogy az legyen, hogy ő majd megfutamodik, mert nem akar még ilyen kötöttségeket!
2008. ápr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd!1 év az még nem nagy idő.Én 8 éve vagyok együtt a párommal.3 éve élünk együtt és most várjuk első babánkat.Úgy érzem nem vagyunk elkésve.Te is legyél türelemmel!
2008. ápr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tade ***** válasza:

Hat ne eroltessel semmit....tudom nehez varni, de meg mindig jobb, mintha minden nap hisztiznel neki, es emiatt elveszitened....en 5 eve vagyok egyutt a parommal 1 eve lakunk egyutt de en meg olyan messze vagyok a babazastol meg a hazassagtol, hogy csak na....pedig 24 eves vagyok, megis meg eretlennek erzem magam egy gyerekre (meg o sem szeretne, pedig o 34 eves) ...mi a parommal megbeszeltuk, hogy mi megvagyunk papirok nelkul is...,de ez nem zarja ki azt, hogy egyszer majd osszehazasodunk ...

Szerintem varjal egy picit.....1 ev nem sok, bar nem zarja ki, hogy vegleg megtalaltad a parod...de tudod a ferfiaknak ido kell erre.....

2008. ápr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 4 éve vagyok a barátommal. már tervbe van véva az eljegyzés. de annak semmi értelme, hogy 1 év alatt, eljegyezzen, holott várni szeretne. vagy legyél türelmes, és bekövetkezik a csoda, vagy ha ijen akaratos vagy akkor keress olyat megteszi, és lehet megbánod. ha igazán szereted akkor megvárod azt az igőt, amikor ő is ugyérzi, hogy eljött az idő. lehet pár hónap vagy 1 év akár több. a házasság csak egy papir. attol lehetsz szerelmes. a baba dolog: ahoz 2 ember kell. gondold magad a hejébe. te nemszeretnél de ő igen. és ezzel nyúza. neked se esne jól.
2008. ápr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem ne sürgesd mert akkor ha megkérded lehet hogy ' kényszerből 'kéri meg a kezed az meg nem jó... Ha igazán szeret akkor el fog jönni az idő amikor megkéri a kezed, evvel azt akarom kifelezni ,hogy adj neki időt ha úgy érzi akkor majd megkéri a kezed :)
2008. ápr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!De lassan 29 leszek és most már itt lenne az ideje!Mert lassan kifutok az időből,35 fölött meg már nem akarok szülni,mert fenn áll a veszélye h vmi baja lesz a babának!Ezért vagyok elkeseredve!Mégegyszer köszi a válaszokat,sokat segítettetek!
2008. ápr. 21. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!