Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam, hogy tetszem-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy tetszem-e neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki már régóta tetszik, csak egyszerűen nem merek kezdeményezni. Egyrészt azért mert birka vagyok másrészt meg nem tudom, hogy én tetszem-e neki. Amúgy meg érzelmi analfabéta vagyok, ebből kifolyólag még nem is volt semmiféle kapcsolatom. Kérlek segítsetek!

15 L



2012. ápr. 21. 22:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Hát ez tök könnyű, kezdj el cigizni, aztán menj oda tüzet kérni
2012. ápr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Amúgy ezen kajak gondolkoztam már. Mármint hogy elkezdek cigizni és voálá. De az a poén az egészben, hogy tudja, hogy sosem gyújtok rá. Jellemző.
2012. ápr. 26. 21:44
 13/23 anonim válasza:

Áhh én Nagyon sokáig vártam mert gondoltam magamba áhh mivan ha nemet mond...Amikor feladtam Azt mondtam: Válaszolnod se kell ha nem akarsz. de és bánni fogom késöbb ha nem kérdezem meg de Járunk?---Na azóta is járunk :D

Ha Nemet mond nincs gond..Nem tetszettél neki..Ha igent akkor... :D

2012. ápr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

hát te nem vagy normális... elkezdeni cigizni egy fiú miatt...

mielőtt ezt olvastam (hogy gondolkoztál ezen..), arra gondoltam, hogy hagyd a fenébe ezt a srácot. ne akarj összejönni egy cigiző sráccal, szörnyű, hogy már 16 évesen dohányzik... valószínűleg egy "menő" srác, azért is cigizik.. te pedig, ahogy írtad is, birka vagy. na és most tedd fel a kérdést. tényleg akarsz tőle valamit??

2012. ápr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
ArmaHorus, te hány éves vagy?? 12?
2012. ápr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
-.-" 5
2012. ápr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
látszik...
2012. ápr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, valóban fura ez a cigizős dolog, de amikor az embernek nem jut jobb az eszébe ez van...És nem mondanám, hogy egy tipikus "menő" alak. Mármint oké sok haverja van, sőt 2 zenekarban is játszik, de amúgy nagyon jófej és nem az a felvágós fajta. Igazából sokat munkálkodik, hogy a jövője olyan legyen amilyen. És a válaszom igen. Tényleg akarok valamit tőle.
2012. ápr. 28. 23:53
 19/23 anonim ***** válasza:
akkor sem az a megoldás, hogy elkezdesz cigizni miatta. 20 év múlva majd ha visszagondolsz erre a srácra és hogy mit meg nem tettél volna érte (vagyis, hogy megfordult ilyen a fejedben), kiröhögnéd magad. nehogy már az egészséged veszélyeztesd egy olyan miatt, aki még azt sem tudja, hogy a világon vagy, vagy ha tudná is, akkor sem biztos, hogy bejönnél neki. ha tényleg ennyire érdekel a srác, akkor máshogy próbáld keresni a társaságát, de ne kezdj el cigizni. próbálj meg vele valahogy beszélgetni, kérdezz tőle valamit, előbb ismerjen meg.
2012. ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem szörnyű a helyzet, hogy ne tudná ki vagyok. Tudja a nevem, a kedvenc zenekaraimat és amúgy szoktunk beszélgetni, csak egyenlőre nagyon a dolgok elején vagyunk. Fura az egész, mert néha olyan jeleket küld mintha. De van amikor egészen felszínesek vagyunk mindketten. És nem, nyilván nem kezdek el dohányozni, csak megfordult a fejemben, hogy mennyivel könnyebb lenne, ha cigiznék, mert ugyebár a dohányzó emberek összetartanak, vagy ha nem is, megvan az alapszituáció és lehet beszélgetni.
2012. ápr. 29. 17:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!