Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy fiú, egysuliba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, egysuliba járunk. Ő most nyolcadikos, én hetedikes, és nagyon tetszik viszont megszeretném ismerni de fogalmam sincs hogy hogyan. Valaki tud segíteni? Mivel kelthetném fel a figyelmét?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm bátyjával jár egy osztályba, igy már tudok róla egy két dolgot. A nevét... És.. és kb ennyi. Nem mondhatnám hogy népszerű de van egy kis bandájuk osztályon belül mint egy család. Csak a fiúk. Szokott ott hülyeségből velük verekedni is meg ilyesmi, nagyon aranyos. De semmit nem tudok róla, hogy tudnék a közelébe férközni valaki tudna segíteni? Még köszönő viszonyban sem vagyunk (14 L)
2012. ápr. 21. 21:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ismét utolsó:) drága kérdező, ehez idő kell! Én sosem hittem volna h észrevesz majd. Egy ideig be is depiztem, nem ettem, mert nem figyelt rám, csak a haverjaival foglalkozott:( de nem bírtam, nem érdekelt ki mit mond, h égő e vagy sem..egyszer az egyik osztársa meg is szólt, h nagyon feltünő vagyok, megkérdezte tetszik e nekem a srác stb. Etöl picit megriadtam, azt hittem azért van mert én nem jövök be a srbaácnak. Majd utólag kiderült h pont azért szóltak meg, mert tecek neki..
2012. ápr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
És persze, írhatsz privitt =)
2012. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
JAjj dejó neked, végül minden jól sült el igaz? ;D De én még nagyon az elején vagyok, jóformán semmi nincs. De megfogom szerezni, csak gondoltam egy pár jó tanácsot igaz elfogadnék ha valaki tapasztalt már ehez hasonlót, és hogy indult neki. De azért nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2012. ápr. 21. 21:38
 14/18 anonim ***** válasza:
Ht még nem jöttünk össze, de ráér az még! :D tanácsom és kérésem: NE ADD FEL AKÁRKi AKÁRMIT MONDD! Amit mondtam és mondok, nem hülyeségről beszélek, megtapasztaltam ugyanezt amit te és szívemből átérzem a helyzetet..h milyen is az amikor úgy érzed sosem vesz majd észre..de hidd el nekem egy kedves mosollyal sok mindent elérsz..ha gondolod mesélj még többet, kik tudnak arról h tetszik neked, nem e szoktak szíu
2012. ápr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
*szívatni miatta?
2012. ápr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
(bocs a mondatszakításért, csak telóról nehéz) jjah és ismételten az utolsó voltam =)
2012. ápr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Irtam neked üzit, lehet most épp azt íród ha telóróol vagy...
2012. ápr. 21. 22:03
 18/18 anonim ***** válasza:
Válaszoltam! :)
2012. ápr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!