Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy fiú, egysuliba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, egysuliba járunk. Ő most nyolcadikos, én hetedikes, és nagyon tetszik viszont megszeretném ismerni de fogalmam sincs hogy hogyan. Valaki tud segíteni? Mivel kelthetném fel a figyelmét?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm bátyjával jár egy osztályba, igy már tudok róla egy két dolgot. A nevét... És.. és kb ennyi. Nem mondhatnám hogy népszerű de van egy kis bandájuk osztályon belül mint egy család. Csak a fiúk. Szokott ott hülyeségből velük verekedni is meg ilyesmi, nagyon aranyos. De semmit nem tudok róla, hogy tudnék a közelébe férközni valaki tudna segíteni? Még köszönő viszonyban sem vagyunk (14 L)
2012. ápr. 21. 21:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Amikor a folyósod vagytok dobd ki a cickód!
2012. ápr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát ettől inkább eltekintenék.. :|
2012. ápr. 21. 21:09
 3/18 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon aranyos lehet, ahogy verekszik.
2012. ápr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

1. újra


Ha nem akkor mégis, hogy gondoltad, hogy felfigyel rád?

2012. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Na figy! :) én kb. Hasonló helyzetben voltam. Volt egy fiú, megtetszett, a nevén és osztályán kívül mást nem tudta róla..érdekesen hasonló a helyzet..(csak én 9.es ő 12.es de gyakran verekedik haverokkal hülyeségből =) na szval azt hittem sosem fog észrevenni. Azonban én nem bírtam magammal, és a következőket tettem: kiszámítottam, mikor hol (melyik terembe)lesz, gyakran elsétáltam előtte, rámosolyogtam, szemébe néztem, és aztán észre vettem h ő ezt viszonozza..aztán az egyik osztálytársa megszólt h tetszem neki..tehát! A lényeg! : -mosolyogj, nézz a szemébe

-Öltözz fel csinin (ne érts fére, nem ribisen épp ellenkezőleg!)légy úrihölgy előtte, ne beszélj csúnyán, sétálgass el mellette gyakran!

Nézz rá, ha elmegy melletted kapd hátra a fejed!

Remélem segítettem! Ha kérdésed van tedd fel nekem bátran! :)

2012. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Neem félre értetted akkor. Nem ugy verekszik hanem a bandával hülyéskednek mert van egy srác, aki ilyen nagyon karate vagy mi a bánat megszálott a bátyjaival is szokott otthon gyakorolni meg ilyesmi, és mindig mondják neki hogy tanítgassa őket, és ott hülyülnek. Nem tudom máshogy körül írni.
2012. ápr. 21. 21:22
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen segítettél, köszönöm. Igen ezeket az osztály termes dologkra énis gondoltam eddig csak nagyon picit, már ki is írtam az órarendjét csak még nem tudom hogy mikor hol van, de az is meglesz. Szőke göndör hajú, kékszemű... Nagyon helyes, és ha esetleg még is beégnék ... Gözöm sincs mitcsinálok. Nagyon elvan magában a haverjaival. hülygetnek röhögnek, verekednek, AZON KÍVŰL SEMMIIT nem mond. ma is elhaladt elöttem teljesen egyedül semmi félre hajtotta a fejet.nyilván még semmit se sejt. :/ Ajajj..
2012. ápr. 21. 21:25
 8/18 anonim ***** válasza:
Én értem (utolsó vok) ő is (azaz az én kiszemeltem) így szokott, mivel ott a bandába imádják a boxot..és tanítgatják egymást =)
2012. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Remélem utcsóó, nem bánod ha irok neked a privát üzenetet mert ugy látom nagyon egy cipőben járunk, és kellen a segítség. :(
2012. ápr. 21. 21:29
 10/18 A kérdező kommentje:
1. Hátt öö, nem szeretném ÍÍGY , van ilyenekből épp elég... A suliba, az is bőven sok már. Mégse érdekli egyik se. Túl bandázós. Na majd meglátjuk.
2012. ápr. 21. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!