Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGITSÉGG! Most mit akar tőlem? Főleg fiúk.! De lányok is!

Figyelt kérdés

KIhivtak tavaszi szünetben a haverok,hogy menjek ki velük.Mondtam,hogy oké..odaértem régiekkel puszika nyuszika stb..és jön ki egy srác,akinek a háza előtt álltunk.Eddig csak képről ismertem,és be kell valljam nagyon helyes.Nemsokat dumáltunk,de amikor igen,kedves volt velem.Este rám irt,h miu stb..és 1 napra rá egész éjjel dumáltunk..és szivet irt a végére..

oké oké..igy ment..utána pedig nemtudtunk miről dumálni és nem is dumáltunk.Mikor megintcsak kint voltam megkérdezték,h bejön-e nekem a fiú,akiről most szó van mondom dehogy hagyjál márxd de mivel róla beszéltem ezért gondoom sejtettek vmit..este a gyerek megkérdezte tőle,mh mivan mondom bejössz de nem akarok semmit nála is ugyanez,de azt mondta h most jelen pillben de azért szép vagyok.utána mondott vmit amin bedurciztam..de utána kiengeszteltem magam h csak félreértés volt

tegnap mikor kint voltam ismét xd akkor elkezdtem haverommal a hajamrol dumálni,mondom én skrillexes hajat akarok vörösen erre a srác,h akkor ő okádni fog..erre este rám ir,h a hajammal ne csináljak semmit..mondom frufru-m lehet erre ő NEm,igy marad!mondom oks..én megyek hello és irom neki: na én irok szivet <3

erre :én nem :B

ezzel most elérte,h teljesen összevagyok kavarodva (Y)

1.nem a pasim(még)

2.mindketten bejövünk egymásnak

3.lesz egyáltalán ebből valami?


2012. ápr. 21. 18:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Jesszus, ezt az írást megfejteni... se eleje, se vége, lényegében alig érthető, hogy miről van szó.

Ha így írogattok egymásnak a sráccal is, hát már meg ne haragudj, de elég butácska emberkék lehettek. Szörnyű!


Világos, hogy tetszik a fiú, de tulajdonképpen mit is akarsz tőle? Írni sem tudsz normálisan meg kifejezni magad, gyerek vagy még, most is meg egy hónap múlva is, hagyd inkább a francba.

2012. ápr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
de 1 hónap múlva mi lesz más? miért csak egy hónap múlva akarsz valami? :O
2012. ápr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!