Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egyszer megcsalja a barátnőjét, máskor is meg fogja?

Figyelt kérdés

Ez mindig így van? Vagy van olyan fiú,aki rájön,mekkora hibát követett el,elveszítheti a barátnőjét stb. és utána megváltozik?


És még egy:

Fiúk, ti könnyen elcsábultok?


2009. jún. 20. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszermegtette miét ne tehetné meg töbször.
2009. jún. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vadászösztön.De amúgy nem csábulunk el annyira könnyen.De ha szeretek valakit akkor nem csalom meg.Legalábbis én.
2009. jún. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

többségében igen ujra megcsalja.. minden elindul egy lejtön, és nem képes megállni .. kíváncsi, hogy milyen lehet mással, és ha a mást megkapta, akkor kíváncsi lesz egy másikra ..& ez így folytatódik nagyon sokáig

De vannak a ritkább esetek, amikor miután megcsalta az illetö a párját, utána rádöbben, hogy mekkora hülyeséget csinált, és bárcsak visszacsinálhatná.. de az ilyenböl elég kevés van : / ..

2009. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az esetek többségében valóban, aki egyszer megcsalja a párját, az máskor is megteszi. Természetesen előfordulnak indulatból történt dolgok. Gondolok például egy hatalmas veszekedésre, pohártörés szakítással fenyegetés, amikor a férfi megcsalja a barátnőjét és utána rájön mit művelt. Saját tapasztalatot nem tudok neked mondani, én soha életemben nem csaltam meg a páromat és ő sem engem, de ha veled ez megtörtént, és úgy ítéled meg a körülményeket, hogy meg tudsz bocsátani, akkor tedd meg és béküljetek ki. Senki sem tökéletes, mindenki követ el hibákat, egy esélyt még megérdemel.
2009. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aki egyszer megtette, az egy paraszt és megteszi többször is..De nem értem, hogyha szeret valakit, akkor miért csalja meg..ha meg hiányol benne vmit, akkor dobja. Ennyi. De az biztos, hogy nem érdemel második esélyt..Menjen vissza a csajhoz, akivel megcsalta a bnőjét..ő biztos visszafogadja..Nem tudom mit hisznek magukról a pasik, némelyik nagyon el van szállva magától..
2009. jún. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
meg bizony.
2009. jún. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.. ha egyszer belekóstolnak, hogy milyen ez, utána nem tudnak leállni.
2009. jún. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!